Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Stevenage [zmień miasto]

Stevenage -> Polki nie dla Polaków?

Polki nie dla Polaków?

2011-02-07 18:10:04

Mieszane związki wzbudzają w Polsce zainteresowanie, a nawet kontrowersje, podczas gdy w Anglii powoli stają się normalnością.Widząc ogromną mieszankę narodowościową na Wyspach, ciężko jest oczekiwać od ludzi, aby dobierali się w pary ze względu na pochodzenie. Również wielu Polaków zauważa, że coraz ciężej jest im utrzymać względy polskich kobiet, szczególnie że dookoła jest tyle konkurencji! W relacjach damsko-męskich popełniają podstawowy błąd: nie doceniają siły angielskiego przeciwnika.


Czują się zbyt pewnie na imprezie, gdzie nie ma innych Polaków i myślą, że mogą poderwać każdą dziewczynę. Nic bardziej mylnego. Polki widzą to nie jako przewagę, ale kryterium do dyskwalifikacji, a Polacy z takim podejściem często wychodzą z dyskoteki sami. 
Polskie kobiety częściej niż mężczyźni wchodzą w relacje z osobą o innej narodowości. Taki związek potrafi być ekscytujący i dostarczać wielu nowych wrażeń, szczególnie dla osób które na Wyspach przebywają od niedawna. Polska jest wciąż krajem jednolitym narodowościowo, gdzie ciężko spotkać obcokrajowców. Randka z Anglikiem to pociągająca podróż w nieznane. Nowy partner ma przecież inny sposób bycia, kulturę i tradycje. Nie jest to na rękę polskim mężczyznom, którzy muszą stawić czoła o wiele większej grupie konkurentów. To wymaga zwiększonych starań, szczególnie, że piękne i inteligentne Polki nie muszą długo czekać na kolejną randkę. 

Dlaczego nie Polak 
Związek z Polakiem dla wielu kobiet staje się monotonną codziennością po przekroczeniu granic Wysp Brytyjskich. Nowoczesny, często dobrze ubrany i wykształcony Anglik szybko obejmuje prowadzenie w miłosnym rankingu. –  Są przystojni i bardzo towarzyscy, a  ja lubię mężczyzn, którzy nie boją się podejść i porozmawiać - mówi 25-letnia Ania.  – A na dodatek są nadzwyczaj uprzejmi i podchodzą do spraw ze spokojem – dodaje 32 – letnia Beata, która dla Anglika rozwiodła się ze swoim byłym mężem Kamilem. Nie żałuje rozwodu i twierdzi, że wyszło jej to na dobre. – Kamil widział we mnie pomoc domową i nie chciał uczestniczyć w żadnych obowiązkach. Pół żartem, pół serio mówił, że to „babska robota”, podczas gdy on sam spędzał dnie i noce przed telewizorem – mówi rozgoryczona Beata. Jej obecny partner jest pełen pomysłów, przez co mało czasu spędzają w domu. Mają wspólnych znajomych, których widują w weekend i wiele planów na każdy inny dzień tygodnia. 24-letnia Marzena nie do końca zgadza się z Beatą. -  Narodowość ma pewien wpływ, ale wiele zależy od charakteru partnera. Mój były narzeczony - Polak był uczynny, pomocny i bardzo towarzyski, ale kompletnie o siebie nie dbał. Mój nowy partner lubi się dobrze ubrać. Nie muszę go okłamywać, że w sklepach jest 80% zniżki, żeby ze mną poszedł -  śmieje się dziewczyna. Anglicy nie boją się przyznać, że interesują się wyglądem i kosmetykami, podczas gdy Polacy widzą to jako mało męskie.  Zbyt dużo wiedzy o modzie grozi pośmiewiskiem przed kumplami. Wielu mężczyzn skupia się tak bardzo na przypodobaniu się paczce kolegów, że nie zauważają jak ich punkty u kobiet są zagarniane przez świetnie wyglądających Anglików. 

http://polishexpress.polacy.co.uk

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
(głosów: 4, średnia ocena: 3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa