Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Manchester [zmień miasto]

Manchester -> Kontakt z Policją dla Polaków z Crewe -> Kontakt z Policją dla Polaków z Crewe

Kontakt z Policją dla Polaków z Crewe

2011-05-07 02:06:41

kontakt z policja w crewekontakt z policja w crewe, fot. cheshire police


Cheshire Police w Crewe udostępniła Polakom z Crewe możliwość kontaktu z Policją w języku polskim lub angielskim za pośrednictwem e-maila: .
Wszystkie informacje będą traktowane jako poufne.
Powyższy adres mailowy jest do użytku tylko i wyłącznie w sprawach nie wymagających natychmiastowej reakcji policji, w przeciwnym wypadku prosimy o wybranie numeru 999.

Reklama ogólnosieciowa


Na adres e-mailowy    można wysyłać pytania i sprawy skierowane do Policji, zgłosić przestępstwo lub zawiadomić o podejrzeniu przestępstwa. Oficer policji odpowie na wszelkie pytania w ciągu 5 dni roboczych.
Obecnie adres ten jest do użytku tylko Polaków z Crewe.

Dodatkowo zapraszamy na spotkania z Policją, które mają na celu poznanie problemów Polaków z Crewe, uświadomienie wsparcia ze strony Policji, pomoc w rozwiązywaniu problemów i odpowiadanie na Wasze Pytania.  Wystarczy zwyczajnie podejść i porozmawiać. Istnieje możliwość przedyskutowania problemu indywidualnie i poufnie w ustronnym miejscu.

W spotkaniach będzie uczestniczył PCSO (Police Community Support Officer) oraz  polskojęzyczny Oficer Policji lub wolontariusz. Postarają się oni odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania dotyczące sfery policyjnej i rozwiązać problemy dotyczące lokalnej społeczności. 

Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu w Polskich Delikatesach - "Natalka" na Edleston Road.
Aktualne informacje i terminy spotkań znajdziecie w menu bocznym "Kontakt z Policja dla Polaków w Crewe" lub na głównej stronie crewe.infolinia.org


MIAW
Infolinia.org
Informacje pochodzą od Oficera Policji w Crewe


 

  • Sonda
Co sądzisz o Policji z Crewe?
Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 4,3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
komor komor

Komornik


napisał(a):

W skrajnej sytuacji komornik może poprosić o pomoc policję. Komornik po wejściu do domu, może zająć rzeczy, które się w nim znajdują. Sam wybiera przedmioty do zajęcia, głównie te, które przedstawiają najwyższą wartość [ meble, sprzęt rtv, sprzęt agd, komputery, biżuteria, drogie ubrania ]. Może też zająć oszczędności i lokaty na kontach bankowych, część pensji, emerytury lub renty.
  • 2012-04-24 08:09
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa