Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Stevenage [zmień miasto]

Stevenage -> Znakowanie rowerów

Znakowanie rowerów

2011-02-03 21:09:20

Funkcjonariusze Stevenage Safer sąsiedztwa Team zostały uruchomione serii znakowanie rowerów wydarzeń w tym tygodniu. 

W poniedziałek, oficerów zakresie doradztwa i tajności do publicznej wiadomości na posterunku policji w Lytton Way i spędził resztę tygodnia znakowanie rowerów i skuterów dla uczniów i pracowników w Thomas Alleyne, Barclay School, School Nobla i szkół Barnwell. 

Wszystkie rowery będzie na stronie internetowej Immobilise - w całej Wielkiej Brytanii własności rejestracji witryny, które stawia rower unikalny numer seryjny na bazie danych, więc jeśli kiedykolwiek zostanie skradziony, prawowitego właściciela można śledzić łatwo przez policję. 

Stevenage Policji ds. Wsparcia Wspólnoty Lisa Davies powiedział: "Immobilise jest bardzo użytecznym sposobem utrzymania nieruchomości bezpieczne. To trwa tylko sekundy zarejestrować rower i może zaoszczędzić utraty że cenną własność na zawsze. 

"To nie tylko rowery, które mogą być zarejestrowane. Możesz także zarejestrować się telefonów komórkowych i innych urządzeń elektrycznych, takich jak i-pody, laptopy i Navs sob 

"Inne tajności wydarzenia będą miały miejsce przez cały rok, ale jeśli chcesz się zarejestrować coś przenośny, możesz po prostu przyjść na posterunek policji w Lytton Drogi i zwrócić się do personelu na recepcji. 

"Jeden z oficerów sąsiedztwa Team może przyjść i oznaczyć przedmiot dla Ciebie. Jeśli nie możesz przyjść, e-mail mojego kolegi @ herts.pnn.police.uk Christopher.Watson i może wysłać pakiet informacyjny w post. 

"Można także udać się do www.immobilise.com celu uzyskania dalszych informacji." 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa