Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Europejski Konkurs na Sobowtóra Elvisa 2011

Europejski Konkurs na Sobowtóra Elvisa 2011

2011-01-29 02:12:23

Pamięć o Elvisie Presley’u nie gaśnie. Świadczy o tym Europejski Konkurs na Sobowtóra Elvisa, zorganizowany 6 stycznia w Birmingham. Jest to część międzynarodowego projektu, którego celem jest oddanie hołdu twórczości i postaci niekwestionowanego króla rock and rolla.

Ogólnoświatowy finał przewidziano na sierpień 2011 roku, a odbędzie się on w Memphis (USA) – w mieście, w którym zmarł genialny muzyk. Konkurs w Birmingham zgromadził ponad 80 uczestników (przybyłych nawet z odległej Australii), którzy przez drzy dni rywalizowali ze sobą o miano najlepszego sobowtóra. Całość podzielono na etapy, podczas których zgłoszeni do konkursu musieli udowodnić nie tylko swoje fizyczne podobieństwo, ale także umiejętności wokalne. Imprezie towarzyszyły koncerty z obowiązkowym Presley’owskim repertuarem. Sioned Cawthray, która pięć lat temu zainicjowała Europejski Konkurs na Sobowtóra Elvisa, przeniosła całą imprezę z Blackpool. Birmingham posiada lepszą, bardziej centralną lokalizację – twierdzi organizatorka. Elvis wciąż żyje!
Fot. Getty Images

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa