Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Stevenage [zmień miasto]

Stevenage -> Zabójca Weroniki skazany

Zabójca Weroniki skazany

2011-01-25 15:13:17

29-letni Colin Campbell, który we wrześniu 2010 roku przy użyciu dwóch kuchennych noży zasztyletował 23-letnią Weronikę Gospodarczyk, został skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Mężczyzna nie mógł znieść myśli, że Polka chce z nim zerwać – informuje BBC.

Weronika Gospodarczyk zginęła w wyniku 44 ran zadanych kuchennymi nożami w swoim mieszkaniu w Sheffield. Colin Campbell przyznał się do zamordowania swojej partnerki.
 
– To był atak powodowany złością i zazdrością, na kobietę którą chciałeś posiadać na własność – powiedział sędzia Rafferty, skazując Brytyjczyka na dożywocie. Campbell będzie mógł się ubiegać o zwolnienie warunkowe nie wcześniej niż za 15 lat.

Jak pisze BBC, para poznała się w 2005 roku, kiedy Gospodarczyk przyjechała z Radomia do Sheffield na wymianę studencką. Kiedy przyjechała do Anglii ponownie, by podjąć studia na Sheffield Hallam University, zaczęła spotykać się z Campbellem.
 
Na rozprawie ich związek określono jako „burzliwy”, ponieważ mężczyzna obsesyjnie usiłował ją kontrolować. Adwokat Campbella tłumaczył chorobliwą zazdrość swojego klienta tym, że „nie mógł on uwierzyć, że ktoś tak inteligentny, urodziwy, pełen życia i wesoły (jak Weronika) mógł się z nim na serio związać”.

bbc.co.uk/emito.net
 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa