Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Prasa Polonijna -> Apel Policji – znaleziono ciała Polaków

Apel Policji – znaleziono ciała Polaków

2011-01-25 14:05:56

Apel Policji w BradfordApel Policji w Bradford
Policja z West Yorkshire ujawniła dzisiaj, że para, której ciała znaleziono w mieszkaniu w Bradford była narodowości polskiej. Policja wystosowała publiczny apel o pomoc w dotarciu do informacji o ostatnich znanych działaniach pary.

Reklama ogólnosieciowa

Policja została poproszona o przybycie do mieszkania na Hallfield Road w poniedziałek 17 stycznia na krótko przed godziną 9 rano. Funkcjonariusze odkryli tam dwa ciała – kobiety i mężczyzny. Mężczyzna został zidentyfikowany jako Bartłomiej Jakub Bożek (lat 33). Koroner stwierdził, że przyczyną śmierci było powieszenie.

Kobieta to Karolina Wasilewska (lat 28), która była lokatorką mieszkania. Badania przyczyn jej śmierci jeszcze nie zostały zakończone.

Bartłomiej i Karolina byli parą. Bartłomiej był znany jako Bart, pochodził z Tarnowa. Karolina pochodziła z okolic Bełchatowa. Śledczy nie podejrzewają nikogo w związku ze śmiercią pary.

– Poszukujemy osób, które widziały się z nimi w okresie między Bożym Narodzeniem i 17 stycznia, bo mogą oni posiadać ważne informacje, które mogą nam pomóc – mówi detektyw Sukhbir Singh.

– Jak dotąd wiadomo, Bartłomiej był widziany po raz ostatni w czwartek 6 stycznia, natomiast Karolinę widziano w Nowy Rok. Ktokolwiek widział Bartłomieja lub Karolinę w dniach poprzedzających 17 stycznia, jest proszony o skontaktowanie się z policją tak szybko, jak to tylko możliwe – tak byśmy mogli poukładać ich ostatnie działania i zbudować sobie jaśniejszy obraz ich życia.

Policja apeluje o wszelkie informacje, kierując apel szczególnie do Polaków w Bradford.

– Wiemy, że oboje – Bartłomiej i Karolina – utrzymywali więzi z polską społecznością, więc informacje dostarczone nam przez tę społeczność mogą naprawdę pomóc. Jeśli ktokolwiek obawia się bariery językowej, może skontaktować się z nami w sprawie udzielenia nam informacji za pośrednictwem tłumacza – dodaje detektyw Sing.

Każdy, kto sądzi, że posiada informacje dotyczące powyżej opisanej sprawy, jest proszony o kontaktowanie z Homicide an Major Enquiry Team pod numerem 0845 606 06 06. W celu nawiązania kontaktu można także wysłać SMS pod numer 077 862 200 805, pisząc na początku: „Hallfield”.

Goniec.com

Goniec.com dziękuje Semakowi za informacje nt. zdarzenia

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa