Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Warrington [zmień miasto]

Warrington -> Polak skazany za jazdę po pijanemu

Polak skazany za jazdę po pijanemu

2011-01-18 15:28:31

Dariusz Kowal, mieszkający w Eccles, który po raz czwarty został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, został wysłany przez sąd w Warrington na terapię antyalkoholową.

 

Reklama ogólnosieciowa

Mężczyzna został schwytany przez policję 8 września 2010 w okolicach ronda przy autostradzie M6 na Manchester Road(Warrington). Podczas próby zatrzymania mężczyzna próbował uciec pieszo, jednak po 20 minutach został zatrzymany przez policję i aresztowany. Badanie wykazało 83mg alkoholu w 100mg krwi, (dozwolony limit wynosi 35mg).

Podczas przesłuchania Dariusz Kowal przyznał się że w kwietniu 2009 był otrzymał już trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jak udało się ustalić Polak był już trzykrotnie zatrzymany za jazdę po pijanemu. Ciążył na nim też wyrok w zawieszeniu za znęcanie się nad swoją partnerką.

Sędzia Roger Dutton nakazał Dariuszowi Kowalowi odbyć 30 dniową terapię antyalkoholową, dwa lata prac społecznych, dwa lata nadzoru, oraz zakazał prowadzenia pojazdów przez kolejne 3 lata.

 

 


 

 

Małgorzata Ostrowska

infolinia.org

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 2,5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa