Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> W UK aresztowano członka Al-Kaidy planującego zamachy

W UK aresztowano członka Al-Kaidy planującego zamachy

2010-11-04 11:54:45

Członek jemeńskiej filii Al-Kaidy został aresztowany w Wielkiej Brytanii w tym roku pod zarzutem planowania ataku terrorystycznego - poinformowała w środę sekretarz stanu ds. wewnętrznych Theresa May.

Reklama ogólnosieciowa

"Nasza policja i agencje bezpieczeństwa pracują nad pokrzyżowaniem planów jemeńskiej Al-Kaidy w Wielkiej Brytanii. Członek tego ugrupowania został tutaj aresztowany w tym roku. Jest on podejrzewany o planowanie terrorystycznego ataku w Wielkiej Brytanii. Takie zagrożenia stale istnieją" - poinformowała na konferencji prasowej w Londynie.

Działająca na terenie Jemenu i Arabii Saudyjskiej komórka, posługująca się nazwą Al-Kaida na Półwyspie Arabskim (AQAP), znana jest z powiązań z zamachami terrorystycznymi. Jest ona podejrzana o wysłanie z Jemenu samolotami firm UPS w Wielkiej Brytanii i FedEx w Dubaju pakunków z bombami, przeznaczonych dla instytucji żydowskich w Chicago. Pakunki te znaleziono w piątek.

źródło: onet.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa