Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> "Thatcher powinna smażyć się w piekle"

"Thatcher powinna smażyć się w piekle"

2010-10-30 09:23:33

Margaret Thatcher, fot. ReutersMargaret Thatcher, fot. Reuters
Deputowana rady miasta Sunderland wyjawiła w jednym z portali społecznościowych, że ma nadzieję iż była brytyjska premier "Margaret Thatcher będzie smażyć się w piekle".

Reklama ogólnosieciowa

Florence Anderson deputowana z ramienia Partii Pracy w radzie miasta Sunderland napisała na portalu społecznościowym Facebook notkę, która wzbudziła ostrą reakcję wielu osób. W związku z tym, że była premier Wielkiej Brytanii trafiła ostatnio do szpitala, wiele osób wyraziło swoje wsparcie dla 85-letniej baronessy.

Gdy znajomy Anderson napisał na swoim profilu jak bardzo podziwia Thatcher, deputowana laburzystów nie zawahała się mu odpowiedzieć: "Drogi Dominiku, możesz usunąć mnie ze swoich znajomych, ale mam nadzieję, że ONA SPŁONIE W PIEKLE!"

Wiele osób było oburzonych wpisem deputowanej. Anderson odpowiedziała, że to był prywatny wpis, a na Facebooku „przestaje być deputowaną Partii Pracy”.

Anderson powiedziała, że "nienawidzi Thatcher" i doskonale pamięta jej reformy z lat 80. - To był ogromy cios dla ludzi z mojego regionu” – tłumaczy swoje uczucia do byłej premier.

Autor: SG Onet.pl

Źródła: BBC

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa