Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Sport -> "Pudzian" rozprawił się z amerykańską bestią.

"Pudzian" rozprawił się z amerykańską bestią.

2010-09-20 02:02:37

To był wielki triumf Mariusza Pudzianowskiego! Na zakończenie 14. Konfrontacji Sztuk Walki polski strongmen w kilkadziesiąt sekund rozprawił się z ogromnym Ericem Eschem.Reklama ogólnosieciowa Sylwetka "Butterbeana" mogła robić wrażenie. Amerykański zawodnik jest cięższy od "Pudziana" o ok. 80 kg, więc nasz reprezentant spodziewał się zapewne trudnej przeprawy. Ale tak źle nie było.

Początek rywalizacji nie zapowiadał szybkiego triumfu Polaka. Rywalizacja toczyła się w stójce. Mariusz Pudzianowski próbował low kicków, ale Eric Esch twardo stał na nogach i wydawało się, że w taki sposób nie da się go powalić. Strongman dopiął jednak swego i w końcu rzucił "Butterbeana" na deski. Później widzowie zgromadzeni w Atlas Arenie oglądali już egzekucję. Ważący ponad 200 kg amerykański olbrzym nie był w stanie się podnieść, a "Pudzian" w 40 sekund zaaplikował mu niezliczoną ilość ciosów. Escha stać było tylko na zasłanianie twarzy, lecz w żaden sposób nie potrafił skontrować rywala.

Przy biernej postawie "Butterbeana" sędzia przerwał pojedynek i Pudzianowski mógł cieszyć się z efektownego zwycięstwa. Polak zaprezentował się w sobotę z bardzo dobrej strony

i wszystko wskazuje na to, że jego kariera w mieszanych sztukach walki nabiera rumieńców.

autor: Szymon Mierzyński,  źródło: inf. własna
http://www.sportowefakty.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa