Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Cardiff [zmień miasto]

Cardiff -> O mieście -> Segregacja śmieci

Segregacja śmieci

2010-08-10 00:15:34

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważnym problemem jest w obecnych czasach segregacja śmieci. Zazwyczaj nie prowadzi się selektywnej zbiórki śmieci. Większość z nas wychodzi z założenia, że wystarczy wrzucić wszystkie odpadki do jednego worka a na wysypisku się wszystkim zajmą. W rezultacie jednak tak nie jest, i wbrew pozorom segregacja ma ogromne znaczenie.

Reklama ogólnosieciowa

Cardiff Council  zapewnia odpowiednie kontenery lub worki do zbierania surowców nadających się do powtórnego przetworzenia.Podstawowy zestaw takich kontenerów to: czarny(zbiórka co tydzień)- przeznaczony do smieci nie podlegających przetworzeniu (pampersy itp.), zielony( odbiór co tydżień)- przeznaczony do składowania kompostu, trawy, liści itp, Brązowy (zbiórka co tydzień)- przeznaczony na odpady żywnościowe. Co trugi tydzień zbierane są także zielone worki, do których można wyrzucać plastik, szkło, papier. Worki mozna zamówić przez internet za darmo http://www.cardiff.gov.uk/content.asp?nav=2870%2C5996%2C5989&parent_directory_id=2865&id=9357 . Więcej informacji na temat segregacji śmieci w cardiff znajdziecie na stronie http://www.cardiff.gov.uk/content.asp?nav=2870%2C4049&parent_directory_id=2865&Environment.

Betii

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 3,5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa