Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Felietony -> Dojść do władzy za wszelką cenę i utrzymać się tam jak najdłużej

Dojść do władzy za wszelką cenę i utrzymać się tam jak najdłużej

2010-06-19 08:21:51

To podstawowe priorytety większości naszych polityków, i tu nie chodzi o solidną pracę dla narodu i Ojczyzny, tu idzie o „koryto”, czyli szmal, jaki dostają nasi „politycy” za bycie kimś w Polsce!

Robią więc wszystko aby ten cel osiągnąć. Ale kim oni są?

Reklama ogólnosieciowa

Z analizy większości tych ludzi wyraźnie widać, że oni nigdy nic tak naprawdę dla Ojczyzny i narodu nie zrobili, mało tego – wielu z obecnych „polityków” to byli agenci SB, WSI czy KGB. Dziwne to, ale to prawda, taką mamy obecnie „politykę” w Polsce, naszej ukochanej Ojczyźnie, za którą przelewali krew i oddawali życie nasi przodkowie!

I to jest przykre, bardzo przykre dla nas, bo przecież większość tych ludzi będących obecnie „politykami”, szczególnie ci rządzący naszą Ojczyzną to ludzie, którzy poza polityką tak naprawdę nie dali by sobie rady w życiu. Mają jednak skuteczny bajer i wsparcie „sponsorów” dzięki temu więc potrafili nas ogłupić i „wypłynąć” na „głębokie wody” naszej Ojczyzny i dzięki temu garnąć ku sobie ile się da!

Tak naprawdę jednak oni prawie nic nie potrafią, jedyne co to garną ogromny szmal ku sobie z budżetu państwa i dzięki temu by w taki czy inny sposób zaistnieć zatrudniają „doradców”, PR, ludzi ds. wizerunku, marketingu i innych tylko po to by stać się dla społeczeństwa polskiego wiarygodnymi. A robią to za nasze pieniądze i tak naprawdę przeciwko nam i naszej Ojczyźnie jedynie po to by „mieć” jak najwięcej w kieszeni.

Ich nie obchodzi Polska i my Polacy, dla nich najważniejsza jest pełna kabza, a nas naród polski i naszą Ojczyznę mają głęboko …. gdzieś!

Przykre to, ale taka jest prawda o dzisiejszej Polsce. „Czysto polskie” media wciskają nam kit, że mamy wolną Polskę od 1989 roku i „solidnych”, patriotycznych polityków, czy to jest prawda? Na pewno nie!

W okresie działań ruchów wolnościowych z „Solidarnością” włącznie super akcję zorganizowało WSI, zrobili wszystko by przejąć wszelkie ruchy wolnościowe w Polsce i udało im się to, zakończyli swoje działania pełnym sukcesem i dzięki temu dzisiaj mamy to co mamy!

Ojczyzną naszą rządza marionetki nie patrioci, często są to sprzedawczyki, czyli agenci wszelkich służby dawnego PRL-u a ich „sponsorzy” robą wszystko by nas, naród polski jak najskuteczniej ogłupiać, i udaje im się to dość skutecznie.

Bo gdzie ten ich patriotyzm, gdzie miłość do Ojczyzny? Czy tym patriotyzmem można nazwać sprzedawanie po kawałku Polski za grosze i garnięcie ku sobie wory srebrników za te ich działania?

Zamiast pracować dla Polski i Polaków robią wszystko dla innych tylko nie dla nas, prawo gospodarcze napisali pod zagraniczne firmy zwalniając je, z czego się da na pewne „konkretne” okresy, ale pomyśleli tak że wszystkim inwestorom zagranicznym idzie coraz lepiej, gdy mija ten „konkretny” okres, firmy zagraniczne zmieniają nazwę lub „właściciela” i nadal siedzą na naszym rynku nie płacąc nic do budżetu wyprowadzając jednak z Polski ogromne sumy pieniędzy większym strumieniem niż nasza Wisła nawet teraz w okresie powodzi! Czy tak powinno być by w Polsce Polacy byli niczym, szmatami a wszyscy z zewnątrz byli „kimś” – Na pewno NIE!

Przecież łatwo zauważyć, że większość społeczeństwa straciła szacunek do samych siebie i liczą tylko na „nich”, czyli na naszych wielkich „polityków”, którzy tak naprawdę w życiu codziennym, gdyby nie byli politykami nie dali by sobie rady z niczym, bo to po prostu nieudacznicy i tyle!

Czy można coś z tym zrobić? Czy Polska nasza ukochana Ojczyzna może kiedyś stać się wolnym krajem a naród, czy może wówczas żyć godnie i dostatnio?

Można to zmienić w łatwy i prosty sposób wystarczy tylko przestać dawać się ogłupiać mediom i naszym pseudo politykom no i oczywiście stać się prawdziwymi ludźmi w pełnym tego słowa znaczeni!

Z jednej strony wydaje się to łatwe, ale tak naprawdę jest to obecnie bardzo trudne, taka jest prawda. Naród dał się ogłupić, zleniwieć, a co najgorsze pozwala od dłuższego czasu sobą manipulować. To przykre, ale nie jest jeszcze za późno, można jeszcze wyjść z tego szamba w które pakują nas „sponsorzy” naszych „polityków” tylko po to by zagarnąć i przejąć Polskę bez walki i na własność.

Musimy się zjednoczyć a co najważniejsze „zakasać rękawy” i ostro wziąć się do roboty jedynie dla własnego dobra. Jeżeli zaczniemy logicznie myśleć, a przy okazji pracować nad sobą z łatwością zauważymy, że jesteśmy jedynie manekinami manipulowanymi przez …

Dość tego! Musimy na sam początek znowelizować ustawę o partiach politycznych w taki sposób by w końcu politycy zaczęli tak naprawdę służyć Ojczyźnie i nam narodowi polskiemu a nie jedynie garnąć ku sobie co się da i sprzedawać Polskę za srebrniki komu popadnie. Politycy powinni służyć Narodowi i Ojczyźnie, ale czy Tak jest? Nie, oni służą tym którzy maja na nich haki i tym którzy im solidnie płacą za sprzedaż naszej Ojczyzny!

Nowelizacja ustawy o partiach politycznych powinna polegać na tym żeby partie polityczne finansowane były jedynie z własnych składek, a górna granica tej składki powinna miesięcznie wynosić 100 złotych polskich. Wówczas partie i politycy by zdobyć poparcie społeczeństwa musieliby zacząć solidnie działać wśród ludzi i dla ludzi, co oznacza, że partie polityczne powinniśmy traktować jak prywatne firmy, które by znaleźć się ma „topie” muszą być naprawdę solidne!

Zauważcie, przecież każda solidna i rzetelna firma nie ma problemów z klientami, dobrze obsłużony klient poleca taka firmę każdemu ze swoich znajomych i firma taka ma zarówno pieniądze jak i satysfakcję z rzetelnie wykonywanej pracy dla ludzi. Tak powinniśmy traktować partie polityczne a partie powinny działać dla nas i naszej Ojczyzny jak taka solidna i rzetelna firma, wówczas znajdą się dla polityków takich partii solidne stanowiska i odpowiednie wynagrodzenia za pracę dla Narodu i Ojczyzny!

A co dzisiaj mamy? Jedynie „zagrywki” mające na celu zatuszowanie tego, że politycy tak naprawdę nic dla nas i Ojczyzny nie robią, bo taka jest prawda, i prawdą jest że garną za te nicnierobienie ogromne pieniądze z budżetu, czyli nasze pieniądze na które my ciężko pracujemy!

Powiedzmy więc STOP złodziejstwu!

Zasiądźmy do przygotowania nowelizacji ustawy o partiach politycznych i złóżmy go jako projekt ogólnospołeczny narodu polskiego po to by Polska była Polska a naród żył godnie i dostatnio.

Po to także by nie zrazić tych wszystkich naszych przodków którzy przelewali krew i oddawali życie za naszą Ojczyznę  by nam żyło się właśnie godnie i dostatnio!


 Przemysław T. Kudliński


 

Załączone zdjęcia:

Oceń artykuł
(głosów: 8, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
Na wieki wieków Panie Przemysławie.
  • 2010-06-19 18:10
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 1

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa