Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Sport -> Moc twojego ciała

Moc twojego ciała

2010-05-29 12:38:43

BodyPower Expo – to największe tego typu targi w Wielkiej Brytanii i jedne z największych w Europie. Prezentujące się tam firmy w głównej mierze promują styl życia, dopiero potem swoje produkty. Dlatego też w Birmingham przede wszystkim nie zabrakło znanych nazwisk kulturystów i strongmanów.

Reklama ogólnosieciowa

Były warsztaty sportowe, zawody zapaśnicze, walki bokserskie i rywalizacja najsilniejszych facetów w Europie. W tym roku również Polacy pokazali to, co mają najlepsze.
Stawkę otwierał Mariusz Pudzianowski. Jego zdjęcie znalazło się na pierwszej stronie gazety targowej. Po przegranej w USA walce MMA, wielu wątpiło w to, że Pudzian pojawi się na targach – ten stanął na wysokości zadania i nie zawiódł swoich fanów, pojawiając się w drugim dniu. Polacy byli również reprezentowani przez polskich kulturystów Dawida Gelera, brązowego medalisty Mistrzostw Europy w Kulturystyce, w kategorii do 80 kg oraz Tomka Bobrowskiego, również brązowego medalisty Mistrzostw Europy, w kategorii do 100 kg, występujących w barwach Trec Nutricion Team (Vitamin-Shop). Pojawił się również na polskim stoisku Mariusz Cejrowski – zapaśnik zaproszony ostatnio do reprezentacji Anglii.

Podczas targów można było uzyskać informacje o suplementacji dla sportowców, technikach walk, technikach ćwiczeń – jednym słowem wszystko to, o czym wiedzieć powinien każdy żyjący aktywnie człowiek. Podczas dwóch dni odbyły się również zawody w zapasach, walk MMA, podnoszenia ciężarów, strongmanów oraz w walkach bokserskich. Targi odwiedziła rekordowa liczba kilkunastu tysięcy zwiedzających.

Piotr DobroniakŹródło Cooltura

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa