Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Aberdeen [zmień miasto]

Aberdeen -> W metrze przeszkadza nam smród sąsiada

W metrze przeszkadza nam smród sąsiada

2010-05-25 16:57:57

Dojeżdżającym do pracy Brytyjczykom najbardziej przeszkadza nieprzyjemny zapach współpodróżnych – wynika z najnowszych badań udręk pasażerów zmuszonych do korzystania z środków komunikacji publicznej w UK.

Reklama ogólnosieciowa

Pytanie o to, co najbardziej przeszkadza nam w drodze do pracy zadała produkująca gry video firma PopCap.com. Jak wynika z sondażu, najbardziej irytujący jest brak higieny osobistej. Z sondażu, że najbardziej na przykry zapach współpodróżnych narzekają Szkoci.

Drugim najczęstszym powodem irytacji osób, które korzystają z publicznej komunikacji, są głośnie rozmowy telefoniczne sąsiadów. W tym przypadku najwięcej zastrzeżeń zgłaszają mieszkańcy Leeds i Newcastle.

Z badania przeprowadzonego na 1564 dorosłych respondentach wynika również, że prawie połowa podróżnych podsłuchuje rozmowy innych osób, a więcej niż połowa czyta gazety, sms-y, książki czy nawet poufne dokumenty przez ramię innych pasażerów.

Co ciekawe, okazuje się, że przewożenie dzieci i niemowląt w godzinach szczytu wywołuje więcej nieprzychylnych opinii wśród kobiet niż u mężczyzn.

Wśród mieszkańców Londynu największą niechęć wywołuje wolno przemieszczający się w godzinach szczytu tłum.

Jedynie 7 procent podróżnych wyraziło chęć ucięcia sobie pogawędki z innym współpasażerem. Najbardziej rozmowni są mieszkańcy Bristolu i Cardiff, natomiast najmniej podróżni z Sheffield, Leeds oraz londyńczycy.

Źródło: Goniec.com

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa