Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Prasa Polonijna -> Sondaż NHS: Czy Hitler był spoko?

Sondaż NHS: Czy Hitler był spoko?

2010-05-14 13:28:52

Zatrudnione przez brytyjską publiczną służbę zdrowia załogi karetek pogotowia dostały do wypełnienia bardzo niecodzienną ankietę. Jej autorzy proszą, miedzy innymi, o określenie, w skali od jednego do pięciu, jak bardzo „cool” był Adolf Hitler – informuje „The Times”.

Reklama ogólnosieciowa

Ankieta została rozdana przed miesiącem trzem tysiącom pracowników współpracującej z NHS firmie West Midlands Ambulance Service.

Badani pytani są również o przebojowość innych liderów. Na liście znaleźli się miedzy innymi Gordon Brown, Winston Churchill, generał Patton, Richard Branson i Fabio Capello. Znalazło się również miejsce na nazwisko szefa jednego z oddziałów NHS w West Midlands Iana Cumminga. Sondaż jest częścią programu zatytułowanego „Czyniąc przywództwo przebojowym” (ang. Making Leadership Cool), na który NHS wydał ponad 10 tysięcy funtów.

Ankietowani musieli również odpowiedzieć na pytanie, czy to, że ktoś jest gayem, dowcipnym lub czarnym, czyni go bardziej odjazdowym liderem.

- Nigdy, do tej pory, nie byłem proszony o porównanie mojego szefa z Adolfem Hitlerem. To jest najbardziej dziwaczny sondaż, w którym kiedykolwiek brałem udział. Co wspólnego może mieć ze sobą bycie odjazdowym z zarządzaniem służbą zdrowia? - powiedział „The Times” członek jednej z załóg karetek, który nie chciał jednak podać nazwiska.

Kierownictwo West Midlands Ambulance Service broni sondażu twierdząc, że że wyniki zostaną wykorzystane do opracowania „programu rozwoju przywództwa”.

- Nasi pracownicy zostali poproszeni o przyjrzenie się różnym stylom przywództwa i jeden z nich był stylem dyktatorskim. Styl Adolfa Hitlera pobudził Niemcy do okropnych rzeczy, jednak trzeba przyznać, że w końcu pobudził. Z perspektywy czasu wydaje się, że można było użyć lepszego przykładu – powiedział rzecznik prasowy firmy.

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa