Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Prasa Polonijna -> Zmarła ofiara Jakuba Tomczaka

Zmarła ofiara Jakuba Tomczaka

2010-04-19 20:08:18

Cztery lata po brutalnym ataku zmarła w Exeter 52-letnia ofiara polskiego gwałciciela Jakuba Tomczaka.W wyniku napadu kobieta doznała licznych obrażeń głowy i nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. Przyczyny jej śmierci znane będą jednak dopiero po sekcji zwłok.

Reklama ogólnosieciowa

Jakub Tomczak został w 2008 roku skazany przez Sąd Koronny w Exeter na karę podwójnego dożywocia. Do ataku doszło pod koniec lipca 2006 roku. 48-letnia wtedy Brytyjka została napadnięta, dotkliwie pobita i zgwałcona, a nastepnie pozostawiona pod jednym z zaparkowanych samochodów. Tomczaka zidentyfikowano na podstawie zapisów CCTV, ostatecznym dowodem w sprawie okazało się jednak DNA sprawcy, które odnaleziono na ciele ofiary.

Tomczak nigdy nie przyznał się do winy. Obecnie odsiaduje wyrok w Polsce, gdzie będzie mógł ubiegać się o warunkowe zwolnienie dopiero po 25 latach odbywania kary.

Przyczyny śmierci 52-letniej dziś Brytyjki nie są jeszcze znane. Póki co wiadomo jedynie, że zmarła w jednym z miejscowych szpitali. Wyniki sekcji zwłok znane będą być może jeszcze w tym tygodniu.

dw, goniec.com

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa