Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Leicester [zmień miasto]

Leicester -> Święta w polskim kościele

Święta w polskim kościele

2010-03-29 17:20:31

Reklama ogólnosieciowa

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE -WIELKI CZWARTEK Dzień ustanowienia Najświętszego Sakramentu i Sakramentu Kapłaństwa. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 potem przeniesienie Najświętszego sakramentu do symbolicznej ciemnicy. W czasie śpiewu Chwała na wysokości grają organy i dźwięczą dzwony by potem zamilknąć aż do sobotniego Alleluja.

WIELKI PIĄTEK  Jedyny dzień w roku kiedy nie jest odprawiana Ofiara Mszy św. by w szczególny sposób skupić się na tej jedynej ofierze złożonej przez Chrystusa Pana na krzyżu. O godz. 17.00 Droga krzyżowa. Potem liturgia Wielkiego Piątku (liturgia słowa, adoracja krzyża, liturgia Eucharystii i przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu. Adoracja przy grobie dopóki będą wierni.

WIELKA SOBOTA

­Adoracja przy grobie Pańskim od godz. 10.00. Święcenie pokarmów Świątecznych od godz. 10.00, do godz. 14.00 kiedy napełni się kościół po opróżnieniu parkingu

O godz. 18.00 Liturgia Wielkiej Nocy ( Poświęcenie ognia,  liturgia Słowa, poświęcenie wody- odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, Msza św. rezurekcyjna i procesja wokół kościoła).

Wielkanoc- Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. 8.45, 11.30

Poniedziałek Wielkanocny Msza św.. o godz. 11.00

Spowiedź w Saint Peter’s Church będzie w Wielki Poniedziałek od 17 -18.00 Bardzo proszę się wyspowiadać w wyznaczonych dniach i nie odkładać jej na ostatnie dni

----Święcenie pokarmów w Saint Peter’s Church 12.00 i 14.00 Program świąteczny u ks. Edwarda Jarosza przy Hinckley Rd wywieszony jest w gablotce.

Zapraszamy dzieci na procesje w Wielką Sobotę

PARKOWANIE w wielką sobotę Proszę nie parkować w czasie święcenia pokarmów przy Waitrose Jeśli braknie miejsca na naszym parkingu proszę parkować koło kościoła Mormonów. W zamian za to będziemy mieć dostęp do parkingu Waitrose w święta.

Policja będzie nam pomagać w kierowaniu ruchem przy naszym ośrodku. Proszę się dostosować do próśb porządkowych.

Suma w Wielkanoc o godz.11.30

Oceń artykuł
(głosów: 11, średnia ocena: 4,5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa