Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Llanelli [zmień miasto]

Llanelli -> Zostań Pop Idolem

Zostań Pop Idolem

2010-03-26 16:41:41

pop idol logopop idol logo, fot. eliminacje do pop idola llanelli
Marzysz o karierze wokalisty? Życiu w świetle jupiterów? Chcesz być popularny? W kwietniu twoje marzenia mogą się ziścić. Elimninacje do Pop Idol 2010 na wyciągnięcie ręki, bo w Llanelli. Nie zmarnuj swojej szansy.

Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i dołaczyc do najlepszych wokalistów na Wyspach zgłoś się. Aby dostac się do finału, uczestnicy bedą musieli pokonać kilka etapów. Najpierw wyłonieni zostaną finaliści poszczególnych grup wiekowych:

Tot Idol dzieci do 11 lat, Teen Idol młodzież od 11-16 lat (Secondary School) oraz Pop Idol powyżej 16 roku życia. Finaliści poszczegolnych kategorii wystąpią w wielkim finale w Theatr Elli, zaplanowanym na piątek 23 kwietnia 2010 roku  

Co należy zrobić aby wziąć udział w eliminacjach.

 Formularz zgloszeniowy oraz dokładne informacje- dostepne są na stronie internetowej http://www.llanelliyouththeatre.co.uk/productions/2010/PopIdol/popidol10info.html Wypełnij kwestionariusz i odeślij go jak najszybciej, termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2010. Powodzenia. 

A.R.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa