Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> "Nasz Kontakt" - miesięcznik pol-ang -> O NAS

O NAS

2010-03-07 01:01:57

Nasz Kontakt to niezależny miesięcznik dla Polaków zamieszkujących Północno - Zachodnią Anglię. Jesteśmy jedynym tego typu medium ukazującym się w tym regionie dla mniejszości polskiej. Nasz magazyn jest bezpłatny i dociera do ponad 80% Polaków z tego regionu.

Reklama ogólnosieciowa

Nasz Kontakt jest dostępny w najbrardziej uczęszczanych, newralgicznych skupiskach, np. w sklepach, w kościołach, w polskich biurach, czy też w placówkach councilowskich.

Od momentu przyłączenia się Polski do Unii Europejskiej wielu naszych rodaków osiedliło się na terenach całej Anglii. Wielu jeszcze przybędzie. Jesteśmy dla nich pomostem łączącym ich z Brytyjczykami, a także pomostem łączącym Brytyjczyków z Polakami - poprzez to, że artykuły w naszym magazynie są w wersji polsko-angielskiej. W każdym numerze staramy się zaskoczyć czytelnika, doradzić jemu, pokazać, że w życiu można wiele osiągnąć.

Magazyn „Nasz Kontakt” to gazeta atrakcyjna wizualnie, o nowoczesnym wyglądzie. Ukazuje się w formacie A4 w nakładzie 8000 egzemplarzy.

Atutem umieszczania reklam w naszym magazynie są niskie ceny oraz możliwość zamieszczania bezpłatnych artykułów na temat swojej działalności oraz banerów na naszej stronie.

Liczymy na to, że „Nasz Kontakt” znajdzie uznanie w oczach każdego z Was. 

Zespół Redakcyjny „Naszego Kontaktu”

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa