Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Torbay [zmień miasto]

Torbay -> Impreza informacyjna w Paignton

Impreza informacyjna w Paignton

2010-02-19 09:21:47

POLONIA z Torbay jest zaproszona do wzięcia udziału w dniu informacyjnym przeznaczonym dla wszystkich narodowości i mniejszości etnicznych zamieszkałych w naszej okolicy. Ta darmowa impreza odbędzie się w niedzielę, 21 lutego, w Oldway Mansion w Torbay. 

Reklama ogólnosieciowa

Lorrie Layne z Torbay Council mówi: „Chcielibyśmy zachęcić Polonię i inne narodowości do udziału w dniu otwartym, będzie możliwość zasięgnięcia informacji na różne tematy związane z pracą i życiem w Torbay, a także poznania nowym znajomych i wspólnej zabawy“.

Organizatorzy mają nadzieję, że w dniu otwartym udział weźmie spora ilość osób reprezentująca różne społeczności i kraje i przygotowują dla nich pełen atrakcji program – będzie muzyka, zabawy dla dzieci, a także darmowy poczęstunek z polskimi, a także egzotycznymi potrawami – hinduskimi, karaibskimi czy tureckimi. Stoiska informacyjne przygtowują następujące organizacje i agencje: Carers Support Group,  Alzheimers Society, Exchequer and Benefits, Torbay Council, Working Links, Housing Services/HUB, Torbay Council, Business Link, Disability Information Service, Education and training Skills, Somerset Care at Home, Customer Contact, Safer Communities  – Domestic Violence, Hate Crime, Surestart Torbay Children’s Centres , Fire Service, Healthy Lifestyles team i wiele innych,

W godzinach od 11.30 do 13.30 w sali Ballroom odbędzie się prezentacja i konsultacja organizowana przez Torbay Safer Communities. Safer Communities Torbay skupia następujące organizacje: Policję, Straż, Council, Służbę Zdrowia, Probation, Youth Offending team, Diversity i pastorów ulicznych.  Po prezentacji będzie możliwość zadawania pytań.  Lorrie mówi: „To szansa dla wszystkich aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami i mieć wpływ na to, co się dzieje w Torbay“.

Po dalsze informacje na temat imprezy skieruj się do Lorrie Layne, tel 07771806870, Sevil Fertinger tel 07826917600 lub Susanne Lang [email protected].

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa