Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Torbay [zmień miasto]

Torbay -> Agencja Nieruchomości dołącza do grona polskich firm w Torbay

Agencja Nieruchomości dołącza do grona polskich firm w Torbay

2010-02-19 09:19:54

WRAZ ze zwiększającą się liczbą emigrantów z Polski, którzy osiedlili się na stałe w Torbay, zwiększa się ilość osób decydujących się na otwarcie własnego biznesu.  W Torbay mamy już zatem polskiego prawnika, polskie sklepy, restaurację, hotel, nowo powstały pub oraz polski gabinet dentystyczny.  Sporo osób prowadzi działalność na nieco mniejszą skalę – nie ma problemu ze znalezieniem polskiego fryzjera, kosmetyczki czy mechanika samochodowego. 


Reklama ogólnosieciowa

Kilka tygodni do grupy osób, które pracują na własną rękę, dołączyła Basia Clegg, która zdecydowała się otworzyć biuro pośrednictwa wynajmu nieruchomości – Home Bay Torbay.

Pochodząca z Lędzin (woj. Śląskie) Basia, która w Wielkiej Brytanii mieszka od 10 lat, zdecydowała się zaoferować swoje bilingualne usługi osobom poszukującym zakwaterowania w Torbay, jak również właścicielom nieruchomości zainteresowanych wynajmem dla Polaków.  „Pomysł na założenie agencji wynajmu nieruchomosci narodził się z odczucia, iż wraz z rosnącą populacją polską zwiększa się  zapotrzebowanie na dostarczanie usług w obu językach we wszystkich dziedzinach codziennego życia“ – mówi.                                                                                                                                                                „Posiadając wcześniejsze doświadczenie w pośrednictwie i zarządzaniu wynajmem prywatnych nieruchomości, postanowiłam zaoferować nasze usługi wszystkim szukającym zakwaterowania w Torbay“.

Agencja Home Bay Torbay kieruje swoją ofertę do właścicieli nieruchomości, którzy poszukują dobrych, lojalnych lokatorów: „W tym zakresie nie ograniczamy się wyłącznie do polskiej klienteli,“ – wyjaśnia Basia. „Pragniemy jednak służyć pomocą i poradą tym z Polaków, którzy być może mają trudności językowe. Wszystkim oferujemy różnego typu mieszkania i domy i zawsze staramy się znaleźć odpowiednie zakwaterowanie i zaspokoić wymagania i oczekiwania naszych klientów“.

Basia, która z wykształcenia jest nauczycielką, czuje, że posiada odpowiednie cechy charakteru niezbędne do prowadzenia własnej firmy: „Czerpię przyjemność z pracy z ludźmi i zawsze wkładam maksimum wysiłku w to co robię. Staram się być pomocna i profesjonalna. Cenię także poczucie niezależności i autonomię, jaką przynosi prowadzenie własnego biznesu - daje to niesamowitą satysfakcję!“

Założenie własniej firmy okazało się dla Basi niezbyt trudne: „Dziesięcioletnie doświadczenie życia w UK i pomoc męża, który sam prowadzi swoją firmę, umożliwiły mi bezproblemowy start. Spotkałam się z wielką przychylnoscią i sympatią ludzi - za co jestem bardzo wdzięczna. Co natomiast radzi Polakom myślącym o założeniu własnego biznesu? „Wszystkim tym, którzy myślą o  założeniu własnej firmy, życzę powodzenia! Z własnego doświadczenia wiem, że warto poświęcić czas na planowanie, przemyślenie wszystkich aspektów obranej branży oraz na przeprowadzenie "market research".

W planach Basi jest oczywiście dalszy rozwój biznesu.  Chciałaby, aby agencja Home Bay Torbay w przyszłości oferowała pośrednictwo przy sprzedaży i zakupie nieruchomości.  Jej bilingualne usługi mogą okazać się bezcenne dla osób, które nie władają angielskim na tyle dobrze aby zrozumieć skomplikowany proces ubiegania się o mortgage.

Basia z optymizmem patrzy w przyszłość i jest zdeterminowana osiągnąć sukces. Na ten moment odstawiła nawet na bok swoje hobby, całkowicie poświęcając się pracy: „Prywatnie interesuję się kinem, teatrem i sztuką. Wraz z mężem uwielbiamy podróże - ale prowadzenie własnego biznesu często nie pozwala nam na realizację tego hobby“.

Aby skontaktować się z Basią zadzwoń pod numery telefonów: 01803 211532 lub 01803 290137.

Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 4)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa