Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> Spotkanie Polish Cooperation Network, 23.01.2010, Oxford

Spotkanie Polish Cooperation Network, 23.01.2010, Oxford

2010-01-22 08:26:05

Polish Cooperation Network, powstała pod koniec 2008 roku zrzesza organizacje polonijne działające w UK UK. To platforma wymiany informacji i doświadczeń. Celem PCN jest nawiązanie wzajemnej współpracy i wspieranie projektów, mających na celu poprawe sytuacji Polaków mieszkających w UK.
Na spotkaniu organizowanym przez Oxford University Polish Society, które odbędzie się 23 stycznia w Oxfordzie, uczestnicy będą omawiać, między innymi, badania nad kondycją polskich organizacji polonijnych, ktorych koordynatorem jest Pola Klimecka działająca w Polish Association Northern Ireland.

Reklama ogólnosieciowa

„Badania dotyczące społeczności polskiej na Wyspach sa istotne, gdyż dogłębne informacje na temat działalności i charakteru i „grup docelowych” poszczególnych organizacji polonijnych pozwolą na nawiązanie ściślejszej współpracy między nimi. Wyniki tego typu badań mogą również posłużyć jako argument przy ubieganiu się o fundusze, np. Pochodzące z Polski oraz lokalnych źródeł” – powiedziała Joanna Bagniewska, prezydent Oxford University Polish Society.
W czasie spotkania odbędzie się też wykład profesora Z. Pełczyńskiego na temat roli lidera we współczesnym świecie.
PCN chce nawiązać współpracę z polskimi studentami, którzy podjęli naukę na brytyjskich uniwersytetach, by zaangażować ich w życie brytyjskiej Poloni.

Więcej informacji dotyczących spotkania w Oxford można uzyskać pod adresemi e-mail: [email protected], [email protected]. oraz na stronie polishcooperation.net

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa