Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Darmowe kursy angielskiego w Torbay

Darmowe kursy angielskiego w Torbay

2010-01-07 10:15:08

LAL Torbay zaprasza wszystkich zainteresowanych na DARMOWE lekcje angielskiego na wyższych poziomach zaawansowania.

Reklama ogólnosieciowa

Osoby biorące udział w tym kursie będą bezpłatnie uczone przez wykwalifikowanych nauczycieli posiadających certyfikaty Uniwersytetu Cambridge oraz przez praktykantów, którzy przygotowują się do uzyskania dyplomu Cambridge CELTA - Cambridge English Language Teaching to Adults (nauczanie angielskiego jako drugiego języka). Praktykanci nie są native speakerami języka angielskiego - to nauczyciele z różnych krajów świata, którzy chcą uzyskać dyplom potwierdzający ich umiejętności metodyczne.

Kurs trwa 2 lub 4 tygodnie, składa się z 3 lub 4 godzin lekcyjnych nauki dziennie. Każdego dnia uczniowie będą mieli 1 lekcję  z doświadczonym nauczycielem i 2 lub 3 lekcje z praktykantami. Praktykanci będą się zmieniać, ale zawsze będą nadzorowani przez doświadczonego nauczyciela Uniwersytetu Cambridge.
 

Lekcji tygodniowo: 18 w godzinach popołudniowych (ten kurs można łączyć ze standardowym kursem angielskiego, który odbywa się w godzinach biznesowych)
Maksymalna liczba uczniów w grupie: 15
Czas trwania kursu: 2 lub 4 tygodnie
 

Daty rozpoczęcia 2010: 01 marca - 2 lub 4 tygodnie, 15 marca - 2 tygodnie, 19 kwietnia  - 2 lub 4 tygodnie, 3 maja - 2 tygodnie, 24 maja  - 2 lub 4 tygodnie 
                   

Poziom: pre-intermediate lub upper-inermediate

Uwagi: Do tego programu mogą zostać przyjęci jedynie uczestnicy na poziomie pre-intermediate lub upper-inermediate, dlatego uczniowie zostaną przetestowani przed zapisaniem na kurs. Uczestnicy muszą potwierdzić na piśmie, że wiedzą, że będą szkoleni częściowo przez nauczycieli a częściowo przez praktyków.

Ceny: Uczniowie muszą zapłacić opłatę rejestracyjną 50 GBP.

Lekcje trwają 50 minut.

Wymagane jest uczestnictwo we wszystkich lekcjach.

Darmowe kursy angielskiegoDarmowe kursy angielskiego

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w kursach, skontaktuj się z Lucy Gubbin z LAL, email , LAL Torbay, Conway Road, Paignton, Devon TQ4 5LH
Telephone (01803) 546391, fax (01803) 559606.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa