Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Leicester [zmień miasto]

Leicester -> Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

2009-12-02 03:23:11

W sobotę 28 listopada w nocy,na Andrzejkach w klubie Music Cafe doszło do zuchwałej kradzieży.
Na prośbę klientów lokalu zostały przygaszone swiatła,aby stworzyć lepszą atmosferę,dzięki temu złodziej miał większą sfobodę działania.Korzystając z sytuacji,że miałem sluchawki na uszach i mixowałem muzykę,a plyty były położone za mną ,na czarnej szafce,pod otoczką ciemności,nachylił się i wyciągnął torbę,nie było to zapewne zbyt łatwe i potrzebowal trochę czasu(kilkanascie sekund).Stało się to pomiędzy 12.15 a 12.45.Może byłeś(aś) świadkiem tego incydentu???

Reklama ogólnosieciowa


Zwracam się z wielką prośbą do CIebie o pomoc w ujęciu złodzieja i przedewszystkim w odzyskaniu skradzionej torby dj-skiej na plyty z kolekcja ogrinalnych,podkreslam ORYGINALNYCH maxi singli w ilosci 200 sztuk.
Są to dla mnie niezwykle ważne plyty ,kupowane przez lata,specjalnie wyselekcjonowane ,przywiezione z Polski,po to aby ich używać na Polskich Imprezach,dla Polaków.
Przez 15 lat mojej kariery dj-skiej nie zdażyła się nigdy taka sytuacja ani mi ani innemu dj-owi.Zuchwała kradzież płyt ,mojego narzędzia pracy,bez których bedzie mi ciężko kontynuować pracę.Dla złodzieja one nie maja wielkiej wartości,ale dla mnie są bezcenne.
Możliwe,że wlaśnie Tobie,bądź twojemu znajomemu zostanie zaproponowane kupienie jednej badz wielu płyt,ktore sa bez kolorowych okladek,ani pudełek,tzn gołe plyty.Proszę skontaktuj sie ze mną :
tel: 07545476894,
gg:11895697
e-mail: [email protected]Cały czas mam nadzieję ,że opinia o Polakach na wyspach,jest inna,że także tutaj w Anglii potrafimy sobie pomagać.
Proszę o przesłanie do wszystkich znajomych w Leicester i w okolicach tego maila,aby ta wiadomość rozeszła się błyskawicznie.Nie badźmy obojetni na takie zuchwałe zachowania naszych Rodaków,niech mówią o nas dobrze!!!!


Za pomoc w schwytaniu sprawcy i odzyskaniu skradzionych płyt czeka wysoka nagroda!!!!


Z uszanowaniem Bartosz Stefaniak "Dj BISON"

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 3,5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa