Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Torbay [zmień miasto]

Torbay -> Impreza okazała się wielkim sukcesem!

Impreza okazała się wielkim sukcesem!

2009-11-27 12:48:21W UBIEGŁĄ niedzielę w Alberts Bar, Torquay, odbyła się kolejna polska impreza, na którą tym razem zaproszono również inne narodowości mieszkające w Torbay.  Impreza okazała się niezwykle udana, wzięło w niej udział ponad 200 osób. 

Reklama ogólnosieciowa

Party otworzył swoim przemówieniem burmistrz Torbay Nick Bye – stały gość na polskich wydarzeniach kulturalnych.  Powitał on wszystkich zebranych w języku angielskim i polskim.

“Strefa Informacyjna” - Information zone, podczas której goście mogli zasięgnąć informacji na temat życia i pracy w Torbay, potrwała do około 19.00.  Następnie wszyscy zebrani, dorośli i dzieci, doskonale się bawili przy polskiej i nie tylko muzyce, tłumnie zapełniając parkiet Albertsa.

Sporą popularnością cieszyło się stoisko pani Emilii Sobkowiak Móżdżer z hotelu i restauracji Chelston Mount, która przygotowała przepyszne polskie i angielskie potrawy.  Przebojem imprezy okazały się kotlety mielone z buraczkami!
 
Pierwszą część imprezy dla dzieci prowadził Lorry z Torbay Sure Start Children's Centres. Karolina Nowakowska z TLH Leisure Resort, która organizowała imprezę od strony formalnej i PR, równiez koordynowała imprezę przez cały wieczór,  prowadząc quizy, loterię i zachęcając wszystkich do tańca.

Wpływ z imprezy zostanie przeznaczony na Ellacombe Fire Fund, utworzony przez Herald Express i wspierający rodzinę Wojak, która w pożarze 17 października straciła cały dobytek.  W tym pożarze tragicznie zmarło dwoje dzieci – Ben i Stephanie Wojak.  Zbiórka pieniędzy przyniosła sumę 165 funtów, Polski Sklep w Torquay dodatkowo podaruje rodzinie Wojak kupon na 100 funtów.
 

 Imprezę sponsorowały: TLH Leisure Resort, Chelston Mount Hotel Restaurant, Polish Shop in Torquay, Model Village, Kents Cavern.  Organizatorzy otrzymali także duże wsparcie ze strony Torbay Council i Torbay Sure Start Children's Centres.

 Kolejne polsko-międzynarodowe party odbędzie się już po Nowym roku, prawdopodobnie pod koniec stycznia lub w lutym.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa