Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Llanelli [zmień miasto]

Llanelli -> Dworzec w Swansea.Nowa lokalizacja

Dworzec w Swansea.Nowa lokalizacja

2009-09-24 20:16:46

Quadrant Bus Station w Swansea to bezapelacyjnie najważniejszy węzęł komunikacji autobusowej dla mieszkańcow Llanelli. Ze Swansea odjeżdża najwięcej autokarów, zarowno do Polski, jak i na większość lotnisk w UK. Od czerwca br. trwa generalny remont i modernizacja obiektu. 

Stary widok dworca i planowana modernizacja. Foto www.swanseacitycenter

Reklama ogólnosieciowa


 

 Przez najbliższe kilkanaście miesięcy serwisy miejskie, krajowe i miedzynarodowe zmuszone są do korzystania z zastępczego dworca, zlokalizowanego przy ulicy okalającej supermarket Tesco (około 30 metrów od starego miejsca postoju). Niestety cały plac w promieniu kilkunastu metrów jest otoczony przez wszelkiego rodzaju bramki, z zorganizowanymi przejściami dla pieszych. Utrudnienia nie są wielkie, ale przybywający na dworzec mogą czuć sie zdenerwowani, zwłaszcza gdy nie moga odnaleźć swojego autobusu.- Kilka tygodni temu jechałam do polski. Do Swansea dojechałam pociagiem. ponieważ nie miałam bagażu, postanowilam przejść się pieszo na dworzec. Jaka byłm zdziwiona gdzy ujrzałam rozkopany postój.Wprawdzie jakiś pan z obsługi poinformowal mnie gdzie iść, ale ze znalezieniem stanowisk NE miałam kłopot. Mimo iż mialam duży zapas czasu byłam starsznie zdenerwowana, czy oby na pewno trafię na mój autobus- mówi Ania

Aby skorzystać z postoju (samochodowego)przy odbiorze najbliższych polecam dojazd do Tesco i parkowanie przy sklepie. Serwisy National Express zajeżdżają na dwa końcowe przystanki, które znajdują się (patrząc od wejścia do supermarketu) za Tesco.

Osoby korzystajace na bieżąco z lini autobusowych (wyjeżdżający chociażby na zakupy do Swonsea), będą mogły wsiadac i wyiadać; nie jak do tej pory; na przystanku docelowym ale na większości postojów w mieście.

Zakończenie modernizacji dworca przewidziano na wrzesień przyszłego roku. Władze miasta przewidują, iż nowy budynek będzie miał 20 stanowisk autobusowych plus trzy dla autokarow dalekobieżnych. w planach jest także modernizacja przejść do pasaży handlowych i centrum miasta.

Aby bezstresowo przygotowac się do podróży polecam stronę miasta z mapka do pobrania: http://www.swanseacitycentre.com/media/pdf/i/g/New_Map_Key.pdf


polka

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa