Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> PLL LOT - Najlepszą Linią Lotniczą Europy Wschodniej

PLL LOT - Najlepszą Linią Lotniczą Europy Wschodniej

2009-09-24 11:51:56

Polskie Linie Lotnicze LOT zostały po raz dwunasty nagrodzone tytułem „Najlepsza Linia Lotnicza Europy Wschodniej” przez prestiżowy brytyjski magazyn Business Traveller .

Nagrody Business Traveller Awards przyznawane są wiodącym firmom w branży lotniczej i hotelowej oferującym swe usługi klientom biznesowym.

Reklama ogólnosieciowa

W kategorii „Najlepsza Linia Lotnicza Europy Wschodniej” nagrodę zdobyły po raz dwunasty z rzędu Polskie Linie Lotnicze LOT, wyprzedzając konkurentów z regionu – linie CSA i Malev.
Nagroda przyznana przez czytelników magazynu Business Traveller jest potwierdzeniem wysokiego standardu usług oferowanych przez LOT w klasie biznes.

Nagrodę w imieniu PLL LOT odebrał Michał Leman, Asystent Prezesa PLL LOT, podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 września w hotelu Hilton w Londynie. W uroczystości wzięło udział ponad trzystu przedstawicieli zarządów i dyrekcji firm z branży lotniczej, hotelowej i turystycznej.

W kategorii „Najlepszy Alians Lotniczy” zwyciężył po raz kolejny Star Alliance, którego członkiem od sześciu lat jest LOT. Program Miles&More, którego partnerem jest LOT, otrzymał drugie miejsce w kategorii „Najlepszy program frequent flyer”.

Nagroda przyznana przez czytelników magazynu Business Traveller, a tym samym naszych Pasażerów, to dla nas wyróżnienie i zaszczyt. Nagrody dla Sojuszu Star Alliance oraz jego członków – linii partnerskich LOT - stanowią potwierdzenie naszych wspólnych starań w kierunku ciągłej poprawy jakości usług” – powiedział Sebastian Mikosz, Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT”.

W tym samym dniu na ulicach Londynu rozpoczęła się niecodzienna kampania reklamowa LOTu, promująca klasę business i połączenia z Warszawą, na londyńskich taksówkach Black Cab. Kampania, obejmująca 20 pojazdów oklejonych materiałem promocyjnym na zewnątrz oraz wewnątrz, potrwa nieprzerwanie do 31 maca 2010 roku. Dodatkowo każdy z kierowców wyposażony został w specjalnie drukowane rachunki promujące LOT, do wręczania swoim klientom.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa