Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Sport -> Robert Kubica: Renault to tylko jedna z opcji

Robert Kubica: Renault to tylko jedna z opcji

2009-09-18 14:05:18

Robert Kubica w dalszym ciągu pozostaje bez pracodawcy na sezon 2010. Polski kierowca przyznaje, że rozmawia z kilkoma zespołami, a decyzja o jego przyszłości powinna zapaść wkrótce. Zdradził także, że rozważa ofertę Renault.

Reklama ogólnosieciowa

Spekulacje najczęściej wiążą krakowianina z zespołem Ranault, ale ten kierunek, przynajmniej do 21 września, wydaje się być zamrożony. Tego dnia Światowa Rada Sportów Samochodowych zajmie się oszustem, jakiego najprawdopodobniej zespół z Enstone dopuścił się podczas ubiegłorocznego wyścigu o GP Singapuru. Kara może być dotkliwa, łącznie z wykluczeniem z mistrzostw świata. Drugą opcją może być Williams, który będzie poszukiwał zastępstwa dla Nico Rosberga, który przymierzany jest do Brawn GP.

- Jesteśmy w bardzo szczególnym momencie sezonu. Nie ma jeszcze jasnej decyzji, gdzie trafię. Liczę jednak, że decyzję będziemy mogli podjąć bardzo szybko, że będę wiedział, gdzie idę i dla kogo będę jeździł - powiedział Robert Kubica.

Zapytany o to, czy sytuacja Renault komplikuję jego sytuację, Polak odpowiedział: I tak, i nie. Na pewno Renault jest jedną z opcji. Na pewno teraz musimy poczekać jaka będzie decyzja. Ale Renault było jedną opcją, musimy pracować nad innymi.

Kierowca BMW Sauber nie chciał komentować zamieszania związanego z zespołem Renault. - Mówiąc szczerzę, nie lubię o tym mówić, bo nie jestem w to zaangażowany. Wszystko, co wiem, pochodzi z mediów, więc nie chciałbym tego komentować - powiedział Kubica.

sportowefakty.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa