Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> J. Kaczyński: Polacy wstydzą się za Tuska i PO

J. Kaczyński: Polacy wstydzą się za Tuska i PO

2009-09-16 03:04:16

- Polakom jest wstyd za Donalda Tuska i jego partię – oświadczył na konferencji prasowej Jarosław Kaczyński. W ten sposób po raz kolejny do uchwały w sprawie 17 września.

- Nie ma sporu merytorycznego, jest spór dotyczący polityki – powiedział prezes PiS-u. W zeszłym tygodniu oskarżał Stefana Niesiołowskiego, który odmówił podpisania się pod uchwalą PiS-u w sprawie 17 września. Dziś podczas konferencji prasowej powtórzył te same zarzuty.

- Nasz punkt widzenia jest następujący: w tej sprawie o żadnych kompromisach nie może być mowy - rozpoczął swoje przemówienie Kaczyński. Dodał też, że uchwała sejmowa powinna w jasny sposób określić zbrodnię katyńską mianem ludobójstwa. - Sprawa 17 września jest zasadnicza, dla nas, dla naszej pamięci i dla polskiej racji stanu – tłumaczył polityk.

Reklama ogólnosieciowa

- Albo jest ludobójstwo, albo go nie ma. Jeśli określenie zbrodnia o charakterze ludobójstwa oznacza po prostu ludobójstwo, to po co ten dodatek o "charakterze" – mówił prezes PiS-u. Jego zdaniem PO i Donald Tusk nie popierając projektu PiS, całkowicie się skompromitowali. Oświadczył, że jest mu wstyd za premiera Donalda Tuska, który, jak powiedział, "wprasza się" na uroczystości upamiętniające zburzenie muru berlińskiego.

Autor:
Maja Bielakowicz
Źródło: E-POLITYKA.PL

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa