Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Edukacja -> Szkolenie i edukacja do dorosłych

Szkolenie i edukacja do dorosłych

2009-09-11 11:32:08

W tym dziale znajdziesz informacje, pomoc i porady dotyczące tego, jak znaleźć odpowiednie kursy zawodowe. 
 
Aby uzyskać pomoc i porady dotyczące tego, jak znaleźć odpowiednie kursy zawodowe, kliknij na jeden z linków poniżej:

Reklama ogólnosieciowa

 

Connexions.
Jeśli masz 13-19 lat, mieszkasz w Anglii i chcesz uzyskać porady o tym, jak zrealizować swoje cele zawodowe w życiu, jak również uzyskać pomoc i wsparcie w szukaniu pracy, Connexions będzie ci w stanie pomóc.  Organizacja ta zapewnia również wsparcie dla osób do 25. roku życia mających trudności w uczeniu się lub niepełnosprawnych.

Biuro Porad Obywatelskich (Ctizens Advice Bureau, CAB).
Na stronie Biura Porad Obywatelskich znajdziesz informacje na temat edukacji dla dorosłych i stron internetowych poświęconych szkoleniom zawodowym.

DirectGov Szkolenia.
W dziale Szkolenia na stronie Direct Gov znajdziesz szkolenia zawodowe, staże i inne informacje dotyczące zdobycia dodatkowych kwalifikacji, które pomogą ci dostać wymarzoną pracę.  Na stronie znajduje się również dział porad zawodowych Careers Advice Service.

EURES.
Dział Learning na stronie EURES Job Mobility Portal, przygotowanej przez PLOTEUS, agencję Komisji Europejskiej, zawiera informacje poświęcone edukacji i możliwościom odbycia szkoleń w całej Europie takie jak strony internetowe wyższych uczelni, bazy kursów szkoleniowych, szkół, itp.

Learn Direct.
Learn Direct to organizacja nauczania przez Internet, udzielająca porad zawodowych i informacji o szkoleniach, kwalifikacjach i kursach

NIACE.
Krajowy Instytut Edukacji Ustawicznej Dorosłych (National Institute of Adult Continuing Education, NIACE) ma na celu zachęcanie wszystkich dorosłych do podejmowania edukacji pod najróżniejszą postacią.

Next Step.
Nextstep to bezpłatny, łatwy w użytkowaniu serwis oferujący bezpośrednią pomoc i wsparcie w zakresie szkoleń, nauczania i wszystkich aspektów związanych z pracą.  Możesz skorzystać z usług serwisu Nextstep, jeśli masz: 18 lat lub więcej i zostałeś skierowany do serwisu Nextstep przez Jobcentre Plus.

Work Smart.
Work Smart to strona internetowa zawierająca informacje na wszelkie tematy związane z pracą, w tym praw pracowników, świadczeń dla pracowników, informacje na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, znalezienia pracy, szkoleń i rozwoju oraz pomocy w znalezieniu związku zawodowego.

artykuł pochodzi ze strony

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa