Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Finnair oficjalnym przewoźnikiem

Finnair oficjalnym przewoźnikiem

2009-09-09 14:57:14

Finnair zawarł znaczący kontrakt z brytyjskim sektorem publicznym, stając się oficjalnym przewoźnikiem obsługującym przeloty na wybranych trasach.

Fiński przewoźnik będzie przewoził pracowników i wyższych rangą urzędników sektora publicznego z londyńskiego Heathrow do Osaki i z Manchesteru do Helsinek. Umowa obowiązuje do roku 2011, z możliwością przedłużenia o rok.

Reklama ogólnosieciowa

Rząd Wielkiej Brytanii po raz pierwszy przyznał zamówienie firmie Finnair.

Odbieram to nie tylko jako wotum zaufania dla Finnair, ale też jako istotny sygnał, że nasza azjatycka strategia się sprawdza – powiedział Juhani Nuoramo, dyrektor ds. sprzedaży Finnair w Polsce. – Oferujemy najszybsze połączenia na trasie z Wielkiej Brytanii do Osaki, ale to samo dotyczy także lotów z Warszawy do wielu najważniejszych miast w Azji, takich jak Hong Kong, Szanghaj, Tokio, Nagoja i Seul – dodał Nuoramo.

Brytyjska transakcja przyczyni się do realizacji jednego z długoterminowych celów Finnair: zwiększenia ruchu rejsowego między Europą a Azją, z wykorzystaniem Helsinek jako geograficznie i logistycznie doskonałego punktu tranzytowego.

Uważam, że oprócz kosztów i szybkości istotnymi dla podjęcia tej decyzji czynnikami były sprawność funkcjonowania lotniska Helsinki-Vantaa oraz nowoczesna flota Finnair – powiedział Nuoramo.

Łukasz Szudrowicz
pasazer.com
fot: wikimedia

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa