Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> Uwięzieni pod wodą na 6 godzin

Uwięzieni pod wodą na 6 godzin

2009-08-29 21:55:08

Chwilę grozy przeżyli pasażerowie pociągu w Eurotunelu. Ok. 500 wracających z urlopu osób na 6 godzin było uwięzionych, po tym jak pociąg uległ awarii.

W tunelu przestało działać oświetlenie, klimatyzacja, a temperatura osiągała ok. 30 stopni Celsujsza. Kilka osób wpadło w panikę, jedna miała atak astmy. Pasażerom kończyły się zapasy wody, toalety w tunelu przestały działać. Uczestnicy feralnej podróży skarżą się, że zostali pozostawieni sami sobie, nikt ich nie informował, co się stało.

 

Reklama ogólnosieciowa

Zanim na miejsce przybył inny skład, który usunął popsuty pociąg, w tunelu panował totalny komunikacyjny chaos,ruch w obu kierunkach był zablokowany. To spowodowało sporo opóźnień innych pociągów jadących z Francji do Wielkiej Brytanii.

Kierownictwo Eurotunelu przeprasza za kłopoty i zapewnia, że poszkodowanym zwróci koszty podróży. Tłumaczy się przy tym, że awaria była spowodowana problemami technicznymi, ale nikomu nic się nie stało.

Opracowanie: Polskie Radio Londyn

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Write captcha code*

Username:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa