Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Sport -> KKS Polonia Leicester

KKS Polonia Leicester

2009-08-14 03:57:48

Z inicjatywy kilkunastu sympatyków sportu i rekreacji przy współpracy z parafią pod wezwaniem Świętego Pawła na Wakerley Road w Leicester, zostało powołane Sportowe Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społecznej „POLONIA”.

Stowarzyszenie nosi nazwę Katolicki Klub Sportowy w skrócie „KKS Polonia Leicester 2009”.

Reklama ogólnosieciowa

Celem klubu jest sportowy rozwój Polaków uprawiających rozmaite dyscypliny sportu w ramach działalności klubu. Dotyczy to w szczególności piłki nożnej, jako że jedną z sekcji KKS Polonii Leicester jest polska szkółka piłkarska zajmującej się szkoleniem dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 roku życia. Jest to już zatem druga tego typu szkółka działająca na Wyspach Brytyjskich, po londyńskiej szkółce piłkarskiej London Eagles FC, która skierowana jest do polskich dzieci i młodzieży. Klub z Leicester realizuje swoje cele poprzez organizowanie życia sportowego swoich członków, zawodników i sympatyków oraz w oparciu o dostępną bazę treningową i możliwości sprzętowe.

 Założyciele Polonii zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć ich działalność w tworzeniu Sportowego Stowarzyszenia Na Rzecz Integracji Społecznej „POLONIA”. – Uważamy, że wspólnymi siłami dokonamy szlachetnego celu i z czasem pokażemy wszystkim jak ambicją i ciężką pracą szlifuje się w „Poloni” piłkarskie diamenty. Dzięki czemu odkryjemy wiele młodych talentów wśród swoich wychowanków, którzy może w niedalekiej przyszłości zadebiutują w reprezentacji Polski – podkreślają założyciele  Katolickiego Klubu Sportowego KKS Polonia Leicester 2009.

Wszelkie informacje na temat działalności klubu pod adresem: [email protected]

Oceń artykuł
(głosów: 4, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa