Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Middlesbrough [zmień miasto]

Middlesbrough -> Pokaz lotniczy w Sunderlandzie

Pokaz lotniczy w Sunderlandzie

2009-07-25 19:21:23

W dniach 25-26 lipca odbywa się w Sunderlandzie 21 Międzynarodowy Pokaz Lotniczy. Jest to największy darmowy show lotniczy w Europie. Te dwudniowe wydarzenie stanowi atrakcję, która przyciąga tysiące widzów z całego kraju. Pokazy odbywają się nad malowniczym wybrzeżem Roker and Seaburn.

Reklama ogólnosieciowa

Pokazy lotów zaplanowano na sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-13.00 i 13.30-16.45. Jednakże godziny te mogą ulec zmianie w zależności od pogody.

W tegorocznych pokazach udział wezmą: po raz pierwszy Bombowiec Vulcan (loty tylko w Sobotę), Czerwone Strzały z Królewskich Sił Powietrznych, lot samolotów upamiętniających wydarzenia z czasów II Wojny Światowej - Bitwę o Anglię (samoloty Spitfire, Hurricane i Dakota), pokazy spadochronowe grupy Falcon, Typhoon, Hawk, Tutor i Kingair.

Ponadto wystąpią Niebieskie Orły z maszynami Apache i Lynx.

Grupę międzynarodową reprezentować będą belgijskie i holenderskie myśliwce F16, Czarne Koty, Chinooki i Sea King - helikopter morski.

Na zgromadzonych czeka również wiele innych, bardziej "przyziemnych" atrakcji między innymi: występy grup akrobatycznych, możliwość skorzystania z symulatorów lotu, wystawy i prezentacje firm takich jak: EA Games, Pot Noodle, Pokemon, Nintendo i Anchor Cream. 

Organizatorzy liczą, że show będzie doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. 

Dojazd do miejsca atrakcji będzie oznaczony na wszystkich głównych drogach w rejonie North East.
Najbliższa stacja metra z Newcastle - Seaburn, skąd w 15 minut można dojść na miejsce pokazów. Uruchomiono także specjalne autobusy, które dowiozą chętnych ze wszystkich okolicznych miejscowości.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa