Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Warszawa lepsza od Londynu?

Warszawa lepsza od Londynu?

2009-07-13 10:20:31

Już 18 lipca w Londynie, swoje walory prezentować będzie Stolica Polski. W otwartym spotkaniu z polonią weźmie udział Prezydent Warszawy – Hanna Gronkiewicz - Waltz.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „12 Miast – Wracać? Ale dokąd? – porozmawiajmy o konkretach”, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Młodej Polonii w Wielkiej Brytanii – Poland Street. Konferencja połączona z otwartą dyskusją z uczestnikami, odbędzie się o godzinie 15.00 w londyńskim hotelu Novotel, w dzielnicy Hammersmith.

Prezydent Stolicy, Hanna Gronkiewicz-Waltz przedstawi plany rozwoju miasta na najbliższe lata i opowie, dlaczego Warszawa ma prawo konkurować z Londynem. Podczas spotkania zaprezentowana zostanie obecna sytuacja na rynku pracy i nieruchomości w mieście.

Reklama ogólnosieciowa

 

Mowa też będzie o tym, dlaczego Stolica jest atrakcyjnym miejscem do założenia własnego biznesu. W rozpoczęciu działalności gospodarczej mogą pomóc dostępne środki unijne. O tych możliwościach szczegółowo opowiedzą przedstawiciele warszawskiego Ratusza.

Warszawa, to również największe centrum kultury kraju - siedziba ważnych teatrów, muzeów, galerii i wielu prestiżowych festiwali. W planie dnia przewidziano bogatą prezentację „Kulturalnej Warszawy”. Goście znad Wisły poinformują również o tym, co można robić w mieście po godzinach pracy.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w spotkaniu proszeni są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres [email protected] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . O udziale w konferencji zadecyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Projekt „12 Miast – Wracać? Ale dokąd? – porozmawiajmy o konkretach” ma charakter informacyjny i jest skierowany do wszystkich Polaków, którzy rozważają powrót do kraju. Celem projektu jest próba odpowiedzi na pytanie „Czy warto wracać do Polski?”. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.polandstreet.org.uk

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa