Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Po pracy -> Plac zabaw dla dzieci w Bristolu

Plac zabaw dla dzieci w Bristolu

2009-06-23 20:28:14

Jeśli nie wiesz, gdzie zabrać swoją pociechę, by dobrze się bawiła, odwiedź otwarty niedawno w Bristolu plac zabaw dla dzieci. Rodzice też znajdą tu coś dla siebie.– Zawsze zastanawiałam się, gdzie będę chodzić z moim synkiem, gdy dorośnie. Teraz już wiem. Bardzo blisko mojego domu został otwarto niedawno plac zabaw. Nie dość, że moje dziecko spędzi tu mile czas, to i ja napiję się kawy, poczytam zaległe książki i zrelaksuję się – mówi Małgorzata Guz z Bristolu.

Reklama ogólnosieciowa

Nowe miejsce do zabawy dla dzieci i ma zaledwie kilka tygodni, ale już cieszy się sporym powodzeniem. Plac mieści się nieopodal centrum, w Broadwalk Shopping Center przy Wells Road w dzielnicy Knowle. To tzw. “soft playground” ze zjeżdżalniami, piłeczkami w basenikach, samochodzikami i wieloma innymi atrakcjami (np. z możliwością organizowania urodzin). Dla rodziców są stoliki, można też zamówić coś do picia.
Plac jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 9.30 do 18.30, a w weekend od 10.00 do 18.00. Wstęp jest płatny: dzieci poniżej roku – 0,5 funta, od 1 do 3 lat – 2,5 funta, powyżej trzech lat – 3,5 funta. Link do strony Tiny Tearawayz 

Artur Rynkiewicz – Goniec.com

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa