Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Policja poszukuje zaginionej Polki

Policja poszukuje zaginionej Polki

2009-06-17 01:18:17

Karolina Okonska,19, przybyła z Polski na dworzec Moor Street w centrum Birmingham tydzień temu.Miała pracować na farmie niedaleko Worcester.

Insp Sue Southern, z komisariatu  Steelhouse Lane, powiedziała,że  Karolina wysłała wiadomość tekstową do krewnej, zaraz po przybyciu autokarem do Birmingham . Jej telefon ucichł  niedługo po tym .Jej kuzyn i przyjaciel którzy mieli ją odebrać z dworca , po przybyciu nie mogli jej jednak odnaleźć.

Karolina ma 170m wysokości, jest średniej budowy ciała, ma proste, czarne włosy do ramion, niebieskie oczy i jasną karnacje. Ubrana była w zielona bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe(rybaczki), białe skarpetki i białe adidasy. Miała ze sobą czarną torbę podróżną i prawdopodobnie żółtą reklamówkę z logiem biedronki.

Reklama ogólnosieciowa

 

Policja West Midlands prosi o pomoc wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt pod numerem 0845 113 5000.

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa