Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Leeds [zmień miasto]

Leeds -> Gwałt na 14-latce

Gwałt na 14-latce

2009-06-17 00:44:00


źródło artykułu: BBC Leeds

Policja poszukuje sprawców gwałtu

Reklama ogólnosieciowa

W niedzielne popołudnie 14.06 na terenie Middleton Woods (Ilkley) dokonano gwałtu na 14 letniej dziewczynie przez dwóch napastników.
Dziewczyna wyszła na spacer ze swoim psem nieopodal rodzinnych pikników, często uczęszczanym terenem nad rzeką Wharfe. Podejrzani byli widziani wcześniej na ulicy New Brook Street gdzie wcześniej zaczepiali słownie przechodzące dziewczyny.
Jeden z nich miał 6in 5ft wzrostu, koloru białego, z charakterystyczną fryzurą na mohikanina, drugi z nich to czarnoskóry mężczyzna, wzrost 6in 5ft obydwaj w wieku około 19 lat, mówiący z akcentem Yorkshire. Prowadzący sprawę detektywi stwierdzili, iż widziani mężczyźni mogli pójść za dziewczyną do drzew gdzie ją pózniej zaatakowali.
Policja twierdzi że przestępcy zachowali się bardzo zuchwale, ponieważ w niedzielne popołudnie na tym właśnie terenie jest szereg rodzinnych pikników, spacerowiczów  i ludzi pływających na łodziach.
Jak mówi rzecznik policji: "Dziewczyna doznała zrozumiałego urazu psychicznego i jest po opieką rodziny oraz wyjątkowo wykfalifikowanych urzędników....,"Chciałabym przypomnieć wszystkim że ta okolica jest niezwykle bezpiecznym miejscem, zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci, a tego typu przestępstwa zdarzają się niezwykle rzadko"
Policja apeluje do wszystkich, którzy zetknęli się lub widzieli w/w mężczyzn w okolicach przestępstwa lub wiedzą o ich aktualnym pobycie o pilne skontaktowanie się z policją 999 lub 112.

SPRAWCY ZOSTALI ZATRZYMANI

W środę w nocy z 17 na 18.06 policjanci aresztowali dwóch podejrzanych o dokonanie gwałtu, okazali się nimi dwaj mieszkańcy Bradford, 16 letni chłopiec i 20 letni mężczyzna, obecnie są przesłuchiwani przez detektywów.

rep. Isnard

Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa