Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Nauka -> Rozmowy wideo w Nowym Gadu-Gadu

Rozmowy wideo w Nowym Gadu-Gadu

2009-06-17 00:42:42

Prowadzenie rozmów wideo w Nowym Gadu-Gadu ma być już wkrótce możliwe - powiedział Dziennikowi Internautów Jarosław Rybus z GG Network. Rybus odniósł się również do akcji "Słońce dla mas, Słońce dla nas" opisywanej niedawno na łamach DI.

W miniony piątek, 12 czerwca 2009 r., Dziennik Internautów opisywał akcję "Słońce dla mas, Słońce dla nas" mającą na celu pomóc w rozwoju Nowego Gadu-Gadu. Organizatorzy inicjatywy przygotowali listę oczekiwanych zmian m.in. nowe funkcjonalności, poprawa błędów w aplikacji itp. i przekazali ją firmie GG Network odpowiedzialnej za rozwój komunikatora.

Redakcja DI poprosiła ekipę GG Network o komentarz w sprawie działań internautów. Pytaliśmy również jakie poprawki zgłaszane przez internautów będą wprowadzone w Nowym Gadu-Gadu (NGG), kiedy możemy spodziewać się wydania kolejnej wersji NGG oraz czy GG Network zamierza podjąć stałą współpracę z osobami stojącymi za akcją "Słońce...".

Reklama ogólnosieciowa

 

Rybus: cieszymy się z akcji "Słońce..."

Odpowiedzi udzielił Jarosław Rybus, rzecznik prasowy GG Network - spółki odpowiedzialnej za rozwój komunikatora. Rybus nie odniósł się bezpośrednio do naszych pytań. Rzecznik GG mówił o tym, że jego firma "popiera wszelkie akcje, którym przyświeca nasze słońce - mówiąc obrazowo w terminologii brandu GG".

GG Network jest zadowolona z zaangażowania użytkowników, co zdaniem Jarosława Rybusa świadczy o trosce użytkowników oraz ich świadomości we współtworzeniu komunikatora i dodaje:

Z myślą właśnie o opiniach użytkowników utworzyliśmy specjalne oficjalne forum pod adresem http://help.gadu-gadu.pl - to miejsce, gdzie użytkownicy GG i innych naszych projektów mogą swobodnie wymieniać się uwagami pomiędzy sobą, jak i nami - osobami z GG Team.

Postulatów zmian jest wiele, każdy wysuwa inne, bo i dla każdego jest istotna inna usługa, inny aspekt komunikatora.

 

Cel GG Network: komunikator dla mas

Rzecznik Gadu-Gadu podkreśla, że celem jego firmy jest "tworzenie komunikatora dla mas, dla miliona różnych osób". GG Network otrzymuje wiele sygnałów i propozycji zmian, ale również informacji o tym "jak dużo GG zmieniło w ich życiu na plus i jak pomaga nie tylko w kontaktach, ale i w pracy". Na zakończenie Jarosław Rybus mówi:

Sugestie zmian akcji "Słońce" przyjęliśmy i w miarę możliwości będziemy je wdrażać, wśród nich są i takie, które sami mamy w planie. Dziękujemy za przesłane propozycje i uwagi - traktujemy je bardzo poważnie i cieszymy się, że komunikator ma tak zagorzałe grono wielbicieli!

Nowe Gadu-Gadu to efekt wielomiesięcznej pracy, to komunikator, który powstawał i powstaje wspólnie z użytkownikami. Wydanie NGG poprzedziły długie testy, do których zaprosiliśmy użytkowników. Wiele nowości wprowadziliśmy i wiele wprowadzamy. Sporo też zmian przed nami - zdradzę, że już wkrótce będą rozmowy wideo!

Zachęcam do współtworzenia Gadu-Gadu!


Przemysław Mugeński
Dziennik internautów

  • Sonda
Czy podoba ci się nowe GG?
Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa