Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Airedale [zmień miasto]

Airedale -> Udana akcja Policji w Keighley

Udana akcja Policji w Keighley

2009-05-27 12:18:13

Przestępczość drogowa, handel narkotykami i włamania to w ostatnim okresie cele zwalczane przez połączone siły policji w Keighley.

Reklama ogólnosieciowa

Do akcji wkroczyła policja drogowa, kryminalna i obywatelska. Dokonano kilku aresztowań za włamania i handel narkotykami. Policja obywatelska odwiedziła około 1000 domów zbierając informacje od obywateli na temat możliwych dokonywanych przestępstw w ich okolicy. Drogówka zatrzymała 20 podejrzanych pojazdów i wystawiła kierowcom 13 mandatów. Policja obywatelska 54 okradzionym z majątku domowego osobom udzieliła rad, jak w przyszłości zapobiec podobnym zdarzeniom.

W działaniach brały udział wszystkie siły policyjne z sąsiedztwa. Policjanci zapewniają, że nie była to jednorazowa akcja, akcje tego typu bedą w ciągu najbliższych tygodni kontynuowane z coraz wiekszą intensywnoscią działania. Oficerowie są zdania że policyjna akcja powinna trwac tak długo, aż uda się wyeliminować znaczącą większość przestępców z lokalnej społeczności.

 

  • Sonda
Czy byłeś ofiarą przestępstwa w Keighley? Jeśli tak, zaznacz którego.
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa