Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Peterborough [zmień miasto]

Peterborough -> Policja odnalazła zaginioną Polkę

Policja odnalazła zaginioną Polkę

2009-05-06 21:16:56

Rodzina 36-letniej Polki zaniepokojona brakiem kontaktu z kobietą zgłosiła na policję jej zaginięcie. Na szczęście okazało się, że polskiej imigrantce nic się nie stało - informuje elondyn.co.uk.

Magdalena Krawczewska ostatni raz widziana była w maju ubiegłego roku w Merseyside, kiedy to z trzema innymi osobami wsiadała do samochodu. W tamtym okresie powiadomiła swoich przyjaciół i rodzinę, że wyjeżdża do Peterborough w celu znalezienia pracy. Od tamtego momentu nie kontaktowała się z bliskimi, dlatego też zaniepokojeni zgłosili jej zaginięcie.

Na szczęście w ubiegły piątek na policję zadzwonił mężczyzna, który widział kobietę na Park Road w Peterborough. Również sama zaginiona natknęła się na informację o jej poszukiwaniu. Kobieta już skontaktowała się z rodziną w Polsce, a teraz lokalna policja czeka na jej wizytę i zeznanie, że jest cała i zdrowa i nic nie zagraża jej bezpieczeństwu.

Reklama ogólnosieciowa

 

onet.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa