Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Polak zabił pięć osób, bo wysiadł mu GPS?

Polak zabił pięć osób, bo wysiadł mu GPS?

2009-04-24 20:40:53

Polakowi, który spowodował wypadek na autostradzie w Wielkiej Brytanii - zabijając czteroosobową rodzinę i siebie - w trakcie kolizji wysiadł GPS - poinformował dailymail.co.uk. Taka informacje mediom podała matka sprawcy, z którą rozmawiał przez komórkę w trakcie kolizji.


24-letni Mariusz A. jechał pod prąd na M1 koło Luton - zderzając się swoim Passatem czołowo z Jaguarem prowadzonym, przez 27-letniego Lakhdipa Nagrana. Matka sprawcy wypadku, powiedziała gazecie, iż jej syn był zdezorientowany i wprowadzony w błąd przez system nawigacji satelitarnej. - Zadzwonił do mnie przed północą z systemu głośnomówiącego w samochodzie. Nagle krzyknął, że GPS wysiadł i nie wie gdzie jechać, nic nie widzi - powiedziała Krystyna A., dodając, ze potem usłyszała już tylko huk.

Reklama ogólnosieciowaW tragicznym wypadku zginął polski kierowca oraz czwórka pasażerów Jaguara - 27-letni kierowca, jego 48-letnia matka, 28-letnia siostra i 60-letni wuj, który przyjechał do nich z wizytą z Indii.

wp.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa