Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Wieści z Wysp: Koniec kryzysu w Wielkiej Brytanii?

Wieści z Wysp: Koniec kryzysu w Wielkiej Brytanii?

2009-04-24 11:29:04


 


 


 


Dzisiaj o sytuacji na rynku pracy w Wielkiej Brytanii. Pare dni temu Konfederacja Brytyjskiego Przemysłu poinformowała, iż według wstępnych prognoz gospodarka Wielkiej Brytanii ma najgorszy etap recesji za soba, ale na razie nie przekłada się to na poziom zatrudnienia na Wyspach. O szczegółach - Paweł Bruger.

Reklama ogólnosieciowaNie wszyscy wiedzą, że w przyrodzie występują głównie obiegi zamknięte. Chroniąc środowisko w Anglii, chronimy także to w Polsce. Tak więc Ziemia to nasze dobro wspólne. Według raportu o stanie środowiska świata (Global Environment Outlook) opublikowanego przez Program Środowiska Narodów Zjednoczonych (United Nations Environment Programme) od 1987 roku zmiany klimatu, degradacja ekosystemów, utrata bioróżnorodności i nadmierna konsumpcja mają charakter globalny i trwały. I co najgorsze nie widać pozytywnych prognoz na przyszłość. O tym w wieściach...

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa