Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Brytyjska policja szuka polskiego nożownika

Brytyjska policja szuka polskiego nożownika

2009-04-24 10:34:03

Brytyjska policja poszukuje 26-letniego Łukasza Andrzeja Szubarta, polskiego imigranta, podejrzewanego o pchnięcie nożem innego rodaka.


20 grudnia 2008 roku na Birkin Abenue w Hyson Green Łukasz prowadził zawiłą rozmowę z innym Polakiem, która po chwili zamieniła się w bójkę. Wówczas Łukasz wyciągnął nóż i ugodził Ryszarda Chmielewskiego w plecy. Poszkodowany mężczyzna z powodu uszkodzenia płuc spędził w szpitalu kilka dni. Niestety policji nie udało się złapać sprawcy, dlatego zwraca się o pomoc w zlokalizowaniu polskiego imigranta.

Reklama ogólnosieciowa


Ostatni adres zamieszkania, pod którym można było zastać 26-latka to 268 Denman Street w Radford. Mężczyzna ma około 155 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała z ciemnymi krótkimi włosami. Łukasz na teranie Nottingham przebywał wspólnie ze swoją dziewczyną Marzeną Bialuchną. Od 21 grudnia ubiegłego roku podejrzany nie był widziany w okolicy swojego ostatniego zamieszkania, nie wiadomo czy przeniósł się do innego miasta czy może wyjechał do Polski.

Wszystkie osoby, które mogą cokolwiek wiedzieć na temat miejsca pobytu podejrzanego proszone są o kontakt pod anonimowy numer telefonu 0800 555 111

elondyn.co.uk

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa