Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> Niebieski wózek od policjantów

Niebieski wózek od policjantów

2009-03-20 15:18:19

Pola Aniela - tak dziecku urodzonemu w białostockim komisariacie dali na imię jej rodzice. To na cześć policjantki, która odebrała poród. Dziewczynka - cała i zdrowa została wypisana ze szpitala. Policjanci złożyli się na prezent - wózek w kolorze niebieskim.

Przed kilkoma dniami w III białostockim komisariacie urodziło się dziecko. Maleństwo "nie chciało" zaczekać na położną. Przyszło na świat prosto w objęcia policjantki, która razem z koleżanką odebrała poród.

Szczęśliwa matka razem z pociechą-wcześniakiem trafiła do białostockiego szpitala. Stan malutkiej dziewczynki był już na tyle dobry, że lekarze zdecydowali o wypisaniu jej ze szpitala.

Policjanci z "trójki" postanowili odwiedzić Polę Anielę. Do szpitala zawitali z prezentem. Niespodzianką był ufundowany ze składek funkcjonariuszy dziecięcy wózek.

Reklama ogólnosieciowa

Okazało się również, że rodzice swojej trzeciej córce, a zarazem siódmemu już dziecku, nadali imię Pola Aniela. Jak powiedzieli - to na cześć policjantki odbierającej poród.

37-letnia matka, dziękując mundurowym za życzenia i prezent, mówiła, że jest dumna z białostockich policjantów. Rodziców i pociechę do domu odwiózł policyjny radiowóz.

policja.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa