Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> World in one place

World in one place

2008-10-18 23:29:48

Nauka i Praca w Australii i Nowej Zelandii! Odkryj Nowe Możliwości! Kilkadziesiąt instytucji edukacyjnych oraz organizacji rekrutacyjnych z Australii i Nowej Zelandii zaprezentuje się podczas Targów Edukacji i Pracy „ The World in One Place” organizowanych przez portal Educatours.eu . Targi odbędą się w Londynie 1 listopada 2008r .
Targi Edukacji i Pracy „ The World in One Place” zgromadzą w jednym miejscu najlepsze uniwersytety i szkoły językowe z Australii i Nowej Zelandii oferujące m.in. studia pierwszego stopnia i podyplomowe, MBA, e-learning, kursy językowe i szkolenia doskonalące,

Reklama ogólnosieciowa

przeznaczone dla osób, które pragną podjąć naukę, uzupełnić wykształcenie lub rozszerzyć je o nowe specjalności. W Targach udział wezmą również organizacje rekrutacyjne, które w ramach programu „Program Skilled Migration” zaprezentują oferty pracy dostępne dla pracowników Polskich znających język angielski i posiadających kwalifikacje zawodowe poszukiwane na rynku pracy w Australii i Nowej Zelandii. W trakcie Targów „The Worl in One Place” przedstawiciele Rządu Australijskiego będą udzielać informacji dotyczących życia i pracy w Australii oraz odpowiadać na pytania dotyczące systemu edukacji oraz programu praktyk dostępnych dla studentów z całego świata, jak i obowiązujących procedur związanych z wyjazdem lub emigracją do Australii. Wystawcy zaprezentują się również na stronie www.worldinoneplace. co.uk (w drugiej połowie października br.) gdzie znajdą się prezentacje instytucji edukacyjnych oraz relacje osób, które skorzystały z ich usług. Będzie też możliwość zarezerwowania darmowego biletu on-line, który weźmie udział w losowaniu darmowego kursu języka angielskiego w Australii, ufundowanego przez jedną ze szkół. Losowanie odbędzie się w trakcie Targów wśród osób biorących udział w spotkaniu.

W Targach może wziąć udział każdy, kto zainteresowany jest nauką, pracą i emigracją do Australii i Nowej Zelandii. - Nasze Targi „The World in One Place” otworzą nowe możliwości nauki i pracy studentom poszukującym programy o międzynarodowych standardach i kwalifikacje, które mogą okazać się ich trampoliną do sukcesu. – mówi Daniel Billington z portalu Educatours. eu – odpowiedzialny za organizacje przedsięwzięcia – O zainteresowaniu ofertami Australii i Nowej Zelandii świadczy procent studentów zagranicznych podejmujących naukę w tych krajach, które mają najbardziej międzynarodowy system wymiany studentów sięgający odpowiednio 17,3 % dla Australii i 17 % dla Nowej Zelandii. Również co roku szkoły w Australii i Nowej Zelandii otrzymują ponad 2000 zgłoszeń od Polaków, którzy chcą tam rozpocząć naukę lub zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Dlaczego ? Przyjdź na spotkanie w Londynie do hotelu Novotel London West (przy stacji metra Piccadilly Line Hammersmith oraz Barons Court), w sobotę 1 listopada 2008 r. w godzinach 10:00 – 16:00 Wstęp wolny Szczegółowy program imprez zostanie zamieszczony w materiałach targowych oraz na naszej stronie internetowej www.worldinoneplace.co.uk w drugiej połowie października br.

Organizatorem targów jest organizator zagranicznych wyjazdów językowych Educatours Ltd. oraz portal billingtonuk.com i educatours.eu

Patronat medialny nad Targami objął „PolishZone”, Radio „Orła”, Perth Education City oraz Rząd Australii.

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 3,5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa