Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Torbay [zmień miasto]

Torbay -> Świętowano Dzień Kobiet

Świętowano Dzień Kobiet

2009-03-17 00:59:22

 

KILKANAŚCIE osób z Polski dołączyło do ponad 60 reprezentujących różne kultury i kraje uczestników kolejnego spotkania grupy multikulturowej Imagine, które odbyło się w ubiegłą sobotę. 

Reklama ogólnosieciowa

 Tematem przewodnim spotkania był Międzynarodowy Dzień Kobiet, obejmowało ono między innymi naukę Salsy, wspólne przyrządzanie pizzy, zajęcia plastyczne i zabawy dla dzieci, najmłodsi mieli także okazję do artystycznego pomalowania ich twarzy przez panią Arletę z Torquay. Dla tych zupełnie najmłodszych uczestników imprezy (w wieku poniżej roczku) przygotowano specjalne miejsce do bezpiecznej zabawy z zabawkami odpowiednimi dla wieku.  Poczęstunkiem już tradycyjnie zajęła się polska restauracja Chelston Mount Restaurant.

Wszyscy zebrani mieli okazję do dyskusji, świetnej zabawy, poznania siebie nawzajem i nawiązania kontaktów, a także – zasięgnięcia informacji na temat lokalnych serwisów i organizacji.

Ta otwarta dla wszystkich grupa staje się coraz bardziej popularna wśród osób z Polski i nie tylko, w najbliższej przyszłości, po nadejściu cieplejszych dni do planów Imagine należą między innymi wspólne wyjazdy do lokalnych atrakcji, a także imprezy i spotkania na świeżym powietrzu.

Lorrie Layne, założyciel Imagine, mówi: „Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w naszych spotkaniach, które odbywają się w przyjaznej, zrelaksowanej i nieformalnej atmosferze. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych przyjaźni i zasięgnięcia informacji“.

Następne spotkanie – już 4 kwietnia (sobota) od 13 do 15 w Oldway Children’s Centre, Oldway Primary School, Higher Polsham Road, Paignton.

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa