Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Torbay [zmień miasto]

Torbay -> Polska pizzeria w Torquay

Polska pizzeria w Torquay

2009-03-17 00:20:33

W TORQUAY powstała nowa polska restauracja. Gabriella’s Pizzeria, której otwarcie nastąpiło niecałe dwa tygodnie temu, powstała z inicjatywy pochodzącego z Olsztyna Tomasza Ugodowskiego, który w Torquay przebywa od ponad trzech lat. 

Reklama ogólnosieciowa

NOWY POLSKI LOKAL W TORQUAY (Photo Gabriella‘s Pizzeria – copy on my desk)

 

 Zanim Tomasz zdecydował się na założenie własnego biznesu, bacznie przyglądał się brytyjskiemu stylowi życia i upodobaniom kulinarnym Anglików: „Przez cały okres mojego pobytu w Torquay pracowałem w tutejszych hotelach i restauracjach próbując zapoznać się z brytyjską kulturą i upodobaniami kulinarnymi“ – mówi. „Pomysł na otwarcie restauracji wziął się jednak stąd, że nie widziałem w Torquay żadnego lokalu, w którym Polacy mogliby się spotkać i w przyjaznej atmosferze wypić kawę, poznać nowych ludzi, czy wymienić się poglądami“.

Restauracja, której prowadzeniem zajmuje się wyłącznie Tomek, nie ogranicza się jedynie do sprzedaży polskich potraw, czy – jak nazwa wskazuje – pizzy. „Oferuję różnorodne potrawy w korzystnych cenach. Jedzenie jest przygotowywane na zamówienie, przy użyciu (w miarę możliwości) lokalnych produktów. Oferowany przeze mnie jadłospis jest fuzją menu angielskiego, włoskiego, hinduskiego oraz oczywiście polskiego“ – dodaje Tomek.   Dla miłośników tradycyjnej włoskiej kuchni, pizza jest przygotowywana na miejscu, bez użycia mrożonych składników, co więcej – okazuje się, że Tomek dba nie tylko o rozkosze podniebienia, ale także o kieszeń swoich klientów: „W porze lunchu do każdej zakupionej pizzy oferuję drugą gratis, natomiast przy zakupie polskiej potrawy proponuję darmowy napój, do wyboru kawa, herbata, cola itp.“

Pomimo iż restauracja Tomka jest niewielka, właściciel gwarantuje miłą, niemalże rodzinną atmosferę: „Mój lokal jest bardzo mały. Wyposażony w zaledwie 12 miejsc siedzących, ale dzięki temu jest bardzo przytulny“. Poza normalnymi godzinami otwarcia, Tomek oferuje również rezerwację lokalu na zorganizowanie urodzin lub świętowania innych okazji.

Jak Tomek zachęciłby swoich potencjalnych klientów do odwiedzenia restauracji?  „Przed zakupem danej potrawy klient ma możliwość jej spróbowania“ – mówi – „Zapraszam bardzo serdecznie!“.

Gabriella’s Pizzeria znajduje się na Tor Hill Road, w Torquay.  

Oceń artykuł
(głosów: 8, średnia ocena: 3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa