Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> Powrót Leppera

Powrót Leppera

2009-03-16 11:25:16


Przedstawiciele Samoobrony będą przekonywać do głosowania na nich do Parlamentu Europejskiego. Całym przedsięwzięciem będzie kierował Andrzej Lepper.

Samoobrona ma zamiar wystawić osobistości znane i sprawdzone, stąd na listach pojawią się byli ministrowie i posłowie: Bogdan Socha, wiceminister pracy i polityki społecznej, Sebastian Filipek-Kaźmierczak, wiceminister rolnictwa, Krzysztof Sikora, były poseł czy Sandra Lewandowska, była posłanka Samoobrony.

Szanse na zwycięstwo nie są oceniane na duże, pomimo tego były wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego nie zamierza rezygnować z kolejnego sprawdzianu wyborczego.

Reklama ogólnosieciowa

Andrzej Lepper powiedział: "Zbieramy już podpisy i jeszcze w tym tygodniu zarejestrujemy nasz komitet wyborczy [...] Będziemy pokazywać, że mieliśmy rację, gdy mówiliśmy, że konieczny jest interwencjonizm w system finansowy".


Były wicepremier powiedział również, że kampania będzie miała skromny charakter: "Nie będzie billboardów, bo nie mamy na to pieniędzy. Kampania będzie skromna głównie bezpośrednia i w telewizji, bo skorzystamy z bezpłatnego czasu antenowego"

Autor: Bartosz Janus
e-polityka.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa