Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Policja szuka informacji o zamordowanym Polaku

Policja szuka informacji o zamordowanym Polaku

2009-03-11 13:24:57

Detektywi prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny polskiego pochodzenia, do którego doszło w opuszczonym biurowcu, ponawiają prośbę o informacje dotyczące tego zdarzenia.


Martwego 28-letniego Tomasza Bundyrę znaleziono w budynku przy ulicy Waterloo, w Londynie, 26 stycznia. Bundyra odniósł poważne obrażenia głowy. Był prawdopodobnie bezdomny, mieszkał na ulicach dzielnicy Waterloo.

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci były liczne obrażenia.

Reklama ogólnosieciowaZespół detektywów z wydziału zabójstw brytyjskiej Metropolitan Police w Sutton w Londynie, bada tę sprawę i oczekuje na informację od każdego, kto cokolwiek wie o sprawie Bundyry. Detektywi są szczególnie zainteresowani rozmową z członkami polskiego lub innego wschodnio-europejskiego społeczeństwa, którzy żyli w biurowcu, bywali w okolicy zdarzenia lub znali ofiarę lub podejrzanych.

- Podejrzewamy, że Bundyra mieszkał na okolicznych ulicach, prawdopodobnie w biurowcu, w którym został znaleziony - powiedział detektyw Dave Willis.

- Jeśli tak było, ofiara byłaby dobrze znana osobom pracującym lub mieszkającym w okolicy.

- Chciałbym prosić każdego członka polskiego lub wschodnio-europejskiego społeczeństwa, który znał Bundyrę lub posiada informacje o tym, co ten robił bezpośrednio przed śmiercią, o kontakt z centrum koordynacyjnym policji lub lokalnym Safer Neighbourhoods Team - powiedział.

- Numer kontaktowy pod który można dzwonić to 020 8721 4155. Osoby pragnące pozostać anonimowe, proszone są o kontakt z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

Sześciu mężczyzn, nie posiadających stałego adresu, zostało oskarżonych o morderstwo w związku z tą sprawą.

Agnieszka Romanik

Radio Orla/wp.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa